Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий літній табір в Banana Club

Дитячий літній табір в Banana Club


Літнім канікулам в Banana Club бути! Яскравим, веселим, відчайдушним! Banana Club запрошує всіх на довгоочікувані міські літні канікули!

З новими і старими друзями, без смартфонів-Айпад-і-айфонів, без нудьги і неробства, без усього того, чим і так був пересичений карантин.

Свіже повітря, походи і вилазки на природу, нові навички та інші корисності - дітям потрібні позитивні емоції і ми їх забезпечимо!
92 дня літа, 92 дня божевільних відкриттів і вражень, 92 дня, щоб сповна насолодитися теплом, сонцем, безтурботним дитячим життям, повної дитячості і свобод!

Тим більше, що наша команда приготувала купу різних «цікавинок» і апргрейд сам формат табору.
Кожна зміна, як і раніше, буде тривати два тижні. Але тепер за цей час дитина зможе зануритися не в одну тему, а відразу в дві. Уявіть, в два рази більше нової інформації, в два рази більше цікавих майстер-класів, вечірок, конкурсів та ігор! Таке просто не може не сподобатися.
І, звичайно ж, в кожній зміні дітей чекають прогулянки, майстер-класи, екскурсії та походи, квести, ігри, конкурси, вечірки і поїздки. І багато-багато чого цікавого.

Переживаєте про здоров'я дітей зважаючи на епідеміологічну обстановки? Не хвилюйтесь! У нас не буде сторонніх людей, на вході буде стояти САНІТАЙЗЕР, а в туалетних кімнатах антибактеріальне мило. Провітрювання, кварцування, вимір температури. Ми хочемо, щоб у нас діти були не тільки щасливі, але і здорові.


Канікули в Banana Club це:

  • завжди цікаві, захоплюючі і пізнавальні заняття
  • кваліфіковані та турботливі вожаті, педагоги і тренера
  • нові знайомства і захоплення дитини
  • незабутні враження і море позитивних емоцій.

Вік

7–12


Вартість

Одна нелеля: 3590 грн
Две недели: 5900 грн


Телефон

+380 (67) 524 05 50
+380 (66) 524 05 50


Посилання


Адреса

Дніпро
вулиця Павла Нірінберга, 3

Як дістатися?

Бывшая улица Баумана. Сразу за цирком