Berry Land "Ягідна країна"Berry Land "Ягідна країна" - розташувалася в екологічно чистому районі Дніпропетровської області.

Парк сімейного відпочинку на базі ягідних плантацій неподалік Дніпра! Улюблене місце для сімейного і дитячого відпочинку на природі

Друзі, цього року парк підготував для вас нові програми та запрошує:

  •  На групову розважально-освітню програму для дітей в травні та вересні;
  •  На сімейний відпочинок в парку з травня по вересень;
  •  У літній еко-табір для дітей;
  •  Відсвяткувати День Народження в парку?

В парку простора зелена територія, безліч розваг для всієї родини, сучасні ігрові елементи, розважальна програма, а в повітрі пахне полуницею і варенням власного виробництва. 
 "Ягідна країна" BerryLand - це унікальний освітньо-розважальний проєкт, який не має аналогів в Україні.

Надає такі послуги:

Дитячі екскурсії в ягідну країну – справжні пригоди для дитини! Подорожі ягідними полями здійснюється на оригінальному транспорті. Паровозик дивує малюків, тішить підлітків, переносить у безтурботний світ дитинства дорослих. Пізнавальна частина екскурсії адаптована під вік гостей:

  • екскурсії для дошкільнят занурюють в атмосферу справжньої казки, діти подорожують полуничними площами, виноградними алеями, малиновими річками та смородиновими вуличками;
  • екскурсія для школярів містить більше практичних знань з біології, хімії та природознавства;
  • для студентів та дорослих відвідувачів тут припасена програма, що демонструє практичну реалізацію бізнес-процесів та основ підприємницької діяльності.

Сімейний відпочинок в парку в різноманітних варіаціях, який примітний не лише своєю розважальною програмою, а й корисною інформацією про фермерське господарство та агрономію.

Кемпінг вихідного дня: ідеальна можливість побути довше разом на природі, відпочити та відірватись на всі 100.

Святкування дня народження, проведення весіль, корпоративів та свят для майбутніх мам.

Тут активно розвивається фермерське господарство Ягідний Дар, що спеціалізується з виробництва ягідних культур. Процес вирощування, якість продукції відстежується передовою консалтинговою компанією Delphy (Нідерланди). Полуниця, малина, лохина, виноград, аґрус, смородина – далеко не повний перелік культур, який тут можна зустріти.
Час роботи

Сб–Нд 10:00–20:00.
Змінені години роботи: 04.05–29.09 .


Квитки

Вхідний квиток: 600 грн ( дітям до 4-х років вхід безкоштовний, іменинникам будь-якого віку протягом 7 днів - вхід в парк вільний)


Контакти

+380 (50) 277 01 07

berryland2015@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
с. Євецько-Миколаївка

Як дістатися?

Геолокація: https://maps.app.goo.gl/Jdw7RvvGJKscxfFm6

Доїхати в парк можна на приватному авто або трансфером організованим парком з Дніпра або Новіка. Дати трансферу уточнюйте у менеджерів парку.