BezKordoniv KidsОсвітній простір «BezKordoniv» – це в першу чергу діти!

 

Кожна дитина - це унікальна особистість зі своїми талантами та рисами. Ми створили цей простір для всебічного розвитку дітей, розкриття їхнього внутрішнього потенціалу через навчання, спілкування, ігри та мандрівки.

Освітній простір – це місце, де розкриваються та розвиваються розумові, фізичні та творчі здібності дітей віком від 1 до 17 років. Ми прибрали нудний та важкий для малюків шкільний формат навчання, і створили свій. Наша мета – влюбити в навчання, зробити заняття цікавими, веселими та корисними. Ніяких дзвоників, парт та щоденників – тільки те, що справді потрібно для успішного навчання!

Саме тому наша місія – зробити шкірну дитину щасливою через її всебічний розвиток. А найголовніше – перетворити навчання з нудної рутини на цікаве та веселе заняття!

Ми ретельно підходимо до відбору людей, які будуть працювати разом з нами заради розвитку дитячих здібностей. Нам важливо, щоб людина була професіоналом на своїй професії, мала безмежну любов до дітей та величезне бажання робити наше молодше покоління краще! Наша велика команда – це одна родина, де затишно та безпечно!


Контакти

+380 (98) 230 42 67
+380 (66) 847 65 70
bezkordoniv.space@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
вул.Мандриківська 51М