Топ-12 патріотичних мультиків, що розкажуть дітям цікаві факти про Україну


Опубліковано 21 Січень 2020 о 10:08

Блог Діти в місті Дніпро >  Топ-12 патріотичних мультиків, що розкажуть дітям цікаві факти про Україну


Топ-12 патріотичних мультиків, що розкажуть дітям цікаві факти про Україну

Чи знаєте ви, чим особлива українська земля? А ваші діти знають? Існує величезна кількість вражаючих, але маловідомих фактів про нашу Батьківщину. Розказати дітям про Україну можуть патріотичні мультфільми, які ми дбайливо відібрали для вас. Дивіться самі, показуйте дітям та поширюйте, щоб не загубити.

Photo created by freepic.diller


«Трембіта»Найдовший у світі музичний інструмент — наш. Трембіту придумали для зв’язку у горах, коли телефонів ще не було. А робили її зі смереки, в яку вдарила блискавка. Трембіта — рекордсменка, її внесено у книгу Гіннеса. Вона завдовжки — 8 метрів, а важить лише півтора кілограми, як кіт.


Літак «Мрія»Наш літак «Мрія» найбільший у світі! Він довжиною, як потяг метрополітену, а шириною як Олімпійській стадіон. Він може перевезти 50 слонів або два кашалоти. Наша «Мрія» найбільший рекордсмен з усіх літаків планети.


«Сіль»
Без солі не може прожити жодна людина. Її видобувають по всьому світу, і в Україні. Наші запаси солі найбільші в Європі. А утворена соляна печера стала настільки велика, що в ній навіть літали на повітряній кулі. Нашої солі дуже багато. Якщо посипати нею всю планету, то вона вкриється сіллю наче сніжною ковдрою.


«Гасова лампа»Перша у світі гасова лампа — наша. Коли ще не було електричних ламп, люди користувалися свічками. Їхнього світла було замало аби ввечері гратися, малювати, читати. Наш винахідник придумав лампу, у яку заливалась рідина — гас. Вона була яскравою і швидко стала популярною у світі.


СМАЧНИЙ POPCORN ВІД COTTON CANDY - спонсор домашнього кіноперегляду.

Замовляй POPCORN з доставкою в два кліки!

Безконтактно та безпечно отримай 6 літрів попкорну за ціною 150 гривень.

Доставка по Львову безкоштовна, по Україні - Нова Пошта.


«Чорнозем»
Українська земля — найродючіша в світі, бо в нас знаходиться чверть усіх запасів чорнозему планети. Якщо правильно обробляти чорнозем, то на ньому виростає найбільша кількість врожаю. У давні часи, коли землі не обробляли, висота рослин була така висока, що не можна було побачити вершника на коні.


«Заповідник «Асканія-Нова»
В Україні існує дивний степ, жодного разу не ораний, дикий. Хазяйнують там не люди, а тварини. І називається він — заповідник «Асканія–Нова». Там вільно живуть тварини з усього світу. Зебри з зубрами, дикі коні Пржевальського, рідкісні рослини, птахи та комахи. «Асканія–Нова» — один з найстаріших та найвідоміших заповідників у світі, з унікальним та чарівним світом.


«Щедрик»
Різдвяний настрій всьому світу дарує українська мелодія «Щедрик». «Щедрик» перекладена різними мовами і популярна в багатьох країнах. Це найдавніша з відомих мелодій у світі. І вона звучить по всій планеті вже більше ста років.


«Мапа»
Одна з найдавніших мап у світі, знайдених на Землі, наша! Це мапа на кістці мамонта. Був час, коли зовсім не існувало ні паперу, ні олівців. І щоб намалювати, наприклад мапу, потрібні були кістка великої тварини та камінь. Отаку мапу і знайшли в Україні, у поселенні древніх мисливців. На ній було зображено річку, дерево та курінь.


«Рамковий вулик»
Перший рамковий вулик — наш. Вулик — це житло для бджіл, виготовлене людиною. Зовсім давно бджілки жили у гніздах, а щоб поласувати медом, доводилося завдавати їм шкоди. Перший рамковий вулик дав бджолярам можливість піклуватися про бджолину сім’ю, не заважаючи її важливим медовим справам. Сьогодні Україна посідає 1-ше місце у Європі з виробництва меду.


«Співочі тераси»
Дивовижні «Співочі тераси» — наші. Це такі сади, що співають. Задумували їх, щоб вирощувати смачні теплолюбні ягоди та фрукти. І несподівано помітили, коли вітер шелестить листям та дме у металевих трубах, вбудованих у тераси — звучить пісня. Отже фрукти зріють під чудовий супровід. Створюється враження, що знаходишся у дивовижному театрі просто неба.


«Шлях із варягів у греки»
Важливий древній торговий шлях — наш. Коли ще не існувало пароплавів, потягів чи автомобілів, нашою землею пролягав важливий торговий шлях «із варягів у греки». Шлях пов’язував Північ та Південь, проходив через 2 моря та 3 річки. Купці — люди, які возили товари, долали цю дорогу за місяць.


«Гіпсова печера»
Найдовша в світі природна гіпсова печера — наша. Гіпс швидко застигає і приймає будь-яку форму. Його використовують, коли будують, лікують, майструють, створюють. Цю печеру створила природа. Спочатку було море. Минули роки, море висохло. Змінювався краєвид. Виросли гори Карпати. Дно моря опустилося під землю, з’явилися нові річки. І утворилася печера з гіпсовими бурульками. Щоб обійти її, знадобиться не менше тижня! А висота печери — як чотирі жирафи. Наша печера тричі рекордсменка у книзі Гіннеса.


Джерело: 1plus1.video

Video: Телеканал ПЛЮСПЛЮС

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук