Виховуємо Ілона Маска: топ-10 відео, які зацікавлять дітей наукою і космосом


Опубліковано 25 Травень 2020 о 11:00

Блог Діти в місті Дніпро >  Виховуємо Ілона Маска: топ-10 відео, які зацікавлять дітей наукою і космосом


Виховуємо Ілона Маска: топ-10 відео, які зацікавлять дітей наукою і космосом

Photo: Freepik


Наука не стоїть на місці, адже завдяки сучасним технологіям люди можуть більш детально досліджувати навколишній світ, а з недавнього часу й інші «світи». Сотні вчених та інженерів працюють над тим, щоб в найближчі десятиліття люди могли полетіти на Марс, а може і кудись далі.

Космос, безмежний Всесвіт, екзопланети і політ на Марс - це ті речі, яким практично не приділяють часу в школі. Але спробувати зацікавити дітей цим стоїть. «Діти в місті» зібрали добірку цікавих відео про будову Землі, паралельні світи та чорні діри.


Секрети Землі


Яка наша планета всередині? І що було б, якби вона була порожньою? На ці та інші запитання шукайте відповіді у відео.Video: «Цікава наука»


ССонячна система та її особливості


Наша зоряна система унікальна, адже вона плоска. Цікаво дізнатися, що це означає?Video: «Цікава наука»


Паралельні світи


Мультивсесвіт є не тільки в фільмах Marvel, але і в сучасних теоріях учених про паралельні світи.Video: «Цікава наука»


Читайте також: Топ-7 роликів для дітей та підлітків про видатних українців


Все, що потрібно знати про Всесвіт


У цих відео ви знайдете відповіді на всі питання про Всесвіт, його розміри, розвиток і майбутнє.Video: «Цікава наука»Video: «Цікава наука»Video: «Цікава наука»


День на Сонці


Вчені теж вміють жартувати! Пропонуємо вашій увазі напівжартівливе відео про день, проведений на Сонці.Video: «Цікава наука»


Таємниця чорних дір


Що таке чорні діри, як люди дізналися про їх існування, як вибратися з чорної діри? Відповіді на ці та інші запитання шукайте у відео.Video: «Цікава наука»Video: «Цікава наука»


Цікаве і незвідане


Часто вчені починають свою кар'єру з метою знайти відповіді на свої запитання. Щоб стимулювати маленьких геніїв до дії, пропонуємо вашій увазі добірку питань, на які ніхто не знає відповідей.Video: «Цікава наука»


Варто відзначити, що ці відео будуть цікаві не тільки дітям, а й їхнім батькам. Спрощена форма оповіді дає можливість розібратися в таких складних питаннях навіть молодшим школярам. Варто почати дивитися, і зупинитися вже буде неможливо.


Вам може сподобатися наша добірка: топ-10 веселих і пізнавальних YouTube лекцій для дітей


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук