Вступ українців до ВНЗ у Польщі після 11 класів


Опубліковано 27 Грудень 2023 о 15:00

Блог Діти в місті Дніпро >  Освіта >  Вступ українців до ВНЗ у Польщі після 11 класів


Вступ українців до ВНЗ у Польщі після 11 класів

Photo: depositphotos


Вступ до університету – важливий етап у житті молодої людини. В останні роки навчання в Польщі для українських громадян стало все більш привабливим, пропонуючи широкий вибір програм та можливість здобувати кращу освіту у міжнародному середовищі.


За посиланням https://www.merito.pl/russian/ucheba-v-polshe можна дізнатись детальну інформацію про навчання у Польщі для українських студентів.


Розгляньмо, як українським громадянам після 11 класів вступати до Польщі, особливо звернемо увагу на магістратуру до банківської школи ВСБ Меріто.


Вибір ВНЗ 


Першим кроком для українських абітурієнтів є вибір навчального закладу. У Польщі існує безліч престижних навчальних закладів, наприклад, Університет Варшави, Університет Ягеллонії, і, звичайно ж, банківська школа ВСБ Меріто. При виборі ВНЗ варто враховувати спеціалізації, рейтинги та мову викладання програм.


Підготовка документів


Збір необхідних документів – наступний етап. Крім стандартних документів, таких як атестат та результати іспитів, потенційні студенти повинні приділити увагу перекладам документів польською або англійською мовами, залежно від мови програми. Рекомендаційні листи та мотиваційний лист також можуть знадобитися.


Вступ до магістратури у Польщі до ВСБ Меріто


Банківська школа ВСБ Меріто у Польщі надає унікальні програми у галузі фінансів та банківської справи англійською мовою. Для українців, які бажають продовжити освіту на магістратурі, вступ на магістратуру в Польщі в ВСБ Меріто може бути чудовим вибором. Програми ВСБ Меріто надають студентам глибокі знання з фінансів та міжнародного бізнесу, відкриваючи двері для успішної кар'єри.


Переваги навчання у ВСБ Меріто


  • Міжнародна атмосфера.

Студенти ВСБ Меріто мають можливість спілкуватися з представниками різних культур та країн, що сприяє глибшому розумінню світових фінансових ринків.

  • Практичний досвід.

Програми навчання орієнтовані на практичні навички, дозволяючи студентам застосовувати отримані знання у реальних бізнес-сценаріях.

  • Кар'єрні перспективи.

Випускники ВСБ Меріто затребувані на ринку праці завдяки сильному акценту на практичну підготовку та тісним зв'язкам з фінансовим сектором.


Фінансові аспекти


Коли розглядається навчання у Польщі після 11 класу для українців, необхідно врахувати фінансові аспекти. Вартість навчання в банківській школі ВСБ Меріто може змінюватись в залежності від обраної програми. Однак студенти можуть розраховувати на повернення своїх інвестицій у вигляді якісної освіти та майбутніх кар'єрних перспектив.


Мовна підготовка


Коли вибирається навчання у Польщі для українців після 11 класу, важливо приділити увагу мовній підготовці. У випадку програм англійською мовою, необхідно підтвердити свій рівень знання цієї мови, склавши відповідний іспит (наприклад, IELTS або TOEFL).

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук