Як записати дитину та перевірити електронну чергу в садочок


Опубліковано 10 Квітень 2024 о 12:00

Блог Діти в місті Дніпро >  Як записати дитину та перевірити електронну чергу в садочок


Як записати дитину та перевірити електронну чергу в садочок

Photo: freepik.com


Для зарахування до державного дошкільного закладу необхідно зареєструватися в електронній черзі та подати всі необхідні документи від вашої дитини. Враховуючи обмежену кількість місць у державних садочках, рекомендується робити це негайно після народження вашої дитини, адже вже з 1,5 років дитина може почати відвідувати ясла.

Таким чином, ключ до успіху в отриманні місця в дитсадку — якнайшвидше зареєструвати дитину, що збільшить шанси на успішне зарахування. Дітей приймають у дошкільні заклади з різного віку, але зазвичай до 6 років. Точний вік може залежати від правил конкретного садочка.


Як записати (зареєструвати) дитину та перевірити електронну чергу в садочок


Зазвичай на сайті міської влади є розділ, присвячений дошкільній освіті. Там знайдете форму для реєстрації в електронну чергу. Деякі міста використовують спеціальні платформи для реєстрації в садочки. Наприклад, у Києві використовується система "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти".

 • Заповніть анкету

Обережно заповніть анкету, не поспішаючи, щоб уникнути помилок. При поданні заявки вам необхідно буде ввести особисті та контактні дані до системи, а також обрати вподобаний дитячий садок. Варто зауважити, що вимоги до кількості поданих заявок варіюються залежно від сервісу. У той час як в Україні зазвичай дозволяється подавати електронну заявку лише до одного дошкільного закладу, деякі вебсайти місцевих освітніх органів дозволяють збільшити кількість поданих заяв.

 • Підтвердіть реєстрацію

Після верифікації вашої інформації, працівники відділу освіти вашої громади внесуть вашу заявку в список очікування. Матимете можливість відстежувати статус заявки, який може відображатися як «Прийнято» або «В черзі», у своєму електронному кабінеті залежно від обраної системи реєстрації. Крім того, про факт реєстрації заявки вам надійде повідомлення на електронну пошту, яку вказали при подачі заявки.

 • Перевірка статусу заявки

Можете перевіряти статус заявки та позицію в електронній черзі на тому ж сайті або платформі, де реєструвалися. Для перевірки позиції в черзі до дитячого садка та контролю за статусом вашої реєстрації, рекомендується регулярно відвідувати ваш особистий електронний кабінет та переглядати розділ «Заявки» або відповідний до нього. В окремих випадках для того, щоб перевірити статус заявки, може знадобитися ввести особисті дані або ідентифікатор заявки. Це дозволить вам в онлайн-форматі дізнатися ваше місце в черзі до потрібного дитячого закладу.

 • Оголошення про прийняття

Коли стають доступними вільні місця, біля вашого запиту в системі з'явиться позначка "Видано направлення" або "Можливість прийому", залежно від використовуваної вами системи запису. Це означає, що отримали пропозицію про місце в обраному дитячому садку. Також отримаєте лист з подальшими вказівками та повідомленням на електронну адресу, яку надали під час реєстрації.

Вам необхідно буде відвідати дошкільний навчальний заклад або місцевий освітній відділ для подання документів в особистому порядку у вказаний у листі термін. У разі невиконання цієї умови, ваше місце в черзі буде автоматично анульовано, і втратите можливість зарахування.


Які документи подавати в дитячий садок


Перед тим як записатися у садочок, вам знадобиться набір документів, щоб підтвердити право вашої дитини на відвідування дитячого закладу. Зазвичай це:

 • Заява батьків або осіб, які їх замінюють. Заповніть заяву чітко та розбірливо, не забудьте зазначити всю необхідну інформацію про себе та дитину.
 • Свідоцтво про народження дитини. Надайте оригінал та копію.
 • Медична довідка. Її можна отримати у педіатра після проходження дитиною медогляду. Довідка підтверджує, що дитина здорова та може відвідувати садочок.
 • Довідка про епідеміологічне оточення. Ця довідка підтверджує, що дитина не контактувала з інфекційними хворими. Її можна отримати у педіатра за 3 дні до зарахування в садочок.
 • Довідка про щеплення. Надайте копію картки щеплень дитини.

Додаткові документи:

 1. Якщо у дитини є особливості розвитку, вам може знадобитися висновок психолого-медико-педагогічної комісії.
 2. Якщо дитина потребує інклюзивного навчання, потрібно буде надати висновок інклюзивно-ресурсного центру.
 3. Якщо є особливі потреби, то необхідно надати рекомендацію від місцевого органу управління у сфері освіти; індивідуальний план реабілітації для дітей з обмеженими можливостями.


  Приватний дитячий садок - альтернатива державному садочку


  Коли йдеться про виховання малюків, батьки часто стикаються з вибором між державним і приватним дитячим садком. Приватні дошкільні установи, пропонують багато переваг. Однією з найбільш очевидних є індивідуальний підхід. У державних садочках групи зазвичай переповнені, 20-30 дітей. У приватних же групах зазвичай 10-15 дітей, а іноді й менше. Це дає вихователю можливість більше уваги приділити кожній дитині.


  У приватних дошкільних закладах часто приділяється більше уваги харчуванню. Меню можуть бути складені з урахуванням особливостей харчування кожної дитини. Це важливо, адже правильне харчування — запорука здоров'я малюків.


  Освітні програми часто більш гнучкі та інноваційні. Вони можуть включати вивчення іноземних мов з раннього віку, різноманітні гуртки та секції, що допомагає розвивати творчі та інтелектуальні здібності дитини. Вони часто інвестують більше в безпеку та створення комфортних умов.

  Можуть бути обладнані кращими ігровими майданчиками, сучасними навчальними просторами та технологіями, що робить навчання не тільки корисним, але й цікавим.Звісно, одним з головних питань є вартість. Приватні садочки можуть бути дорожчими за державні. Але варто інвестувати в ранній розвиток та освіту дітей, якщо є така можливість.


  Оплата за дитячий садок: як зручно сплатити з Easypay


  Easypay робить оплату за садочок максимально зручною, швидкою, безпечною та простою. З його допомогою, можете сплатити за послуги з будь-якого місця, де є доступ до інтернету, уникаючи необхідності йти в банк або на пошту, стояти в чергах та витрачати ваш час. 

  Оплата здійснюється за лічені хвилини без потреби очікування на оновлення інформації або підтвердження платежу. Завдяки сучасним методам захисту даних, використовуваним Easypay, ваші платежі завжди в безпеці. Крім того, процес оплати зроблено настільки простим, що для цього не потрібно мати спеціальні знання або навички.


  Як сплатити за садочок через Easypay:

  1. На головній сторінці Easypay знайдіть і перейдіть у розділ каталогу. Там оберіть категорію "Послуги" і шукайте підрозділ "Дитячі садки" (https://easypay.ua/ua/catalog/services/kindergartens)
  2. Потім необхідно вибрати один з двох методів оплати: використовуючи банківські реквізити або за допомогою ідентифікаційного номера дитячого садка. 
  3. Щоб зробити оплату через банківські реквізити, потрібно надати інформацію, таку як ЄДРПОУ, ім'я одержувача, IBAN одержувача, призначення платежу (включаючи номер чи назву садочка, номер чи назву групи, повне ім'я дитини та відповідний період), а також деталі платника, включно з повним ім'ям, телефоном та сумою платежу. 
  4. Для внесення оплати, використовуючи номер садочка, потрібно вибрати відповідний садочок із запропонованого списку, групу, інформацію про дитину, прізвище дитини, номер телефону платника, його повне ім'я та суму до сплати. 
  5. Далі, після підтвердження вибору, слід ввести реквізити банківської картки для проведення платежу, включаючи номер картки, дату закінчення терміну дії та CVV-код. 
  6. Натискання на кнопку "Оплатити" завершить процес. У випадку успішного завершення транзакції, користувач отримає повідомлення з квитанцією про оплату, яку можна буде зберегти або роздрукувати.

  Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


  Пошук