Путівник по приватних школах Дніпра на 2024-2025 н.р


Опубліковано 10 Травень 2024 о 12:00

Блог Діти в місті Дніпро >  Освіта >  Путівник по приватних школах Дніпра на 2024-2025 н.р


Путівник по приватних школах Дніпра на 2024-2025 н.р

Photo: «Діти в місті»


Все більше батьків сьогодні звертають увагу на альтернативні форми навчання. За останні 5 років світ дуже змінився, а перед освітою встало забагато викликів, з деякими з яких не можуть впоратися звичайні школи. Саме тому батьки все частіше віддають перевагу приватним школам, які дуже швидко адаптуються під нові виклики та запити часу.

«Діти в місті» пропонують вашій увазі добірку приватних шкіл Дніпра, які можуть похвалитися досвідом, якістю освіти та індивідуальним підходом до дітей. Еко Клуб ЮМІPhoto: Еко Клуб ЮМІ


Учні Еко Клуба ЮМІ навчаються за державною загальноосвітньою програмою НУШ та «Інтелект України».

Еко Клуба ЮМІ — Працюємо для Вас з 8 до 18


Відкрито набір учнів в 1, 2, 3, 4 класи.


В умовах сьогодення ми створили простір живого соціуму та якісної освіти

 • Кількість дітей до 10 в класі, індивідуальний підхід до кожної дитини
 • Залученість в наш освітній процес дозволить дітям не просто бути присутніми на уроках, а й проживати повноцінне і насичене життя.
 • Завдання викладачів - домагатися високих академічних результатів, не позбавляючи учнів дитинства і живого інтересу до пізнання.
 • Власна кухня,
 • Санітарна дезінфекція,
 • Маски та антисептики.


Video: Еко Клуб ЮМІ


Структура Еко Клуба ЮМІ:

Дитячий садок

Початкова школа

Діти від 1 року до 5 класу зростають в надійних обіймах професіоналів Еко Клуба ЮМІ.

Кількість учнів до 10 дітей в класі

 • Атмосфера любові, добра, турботи та росту здорової особистості від Еко Клуба ЮМІ. Простір для всебічного розвитку екологічної особистості, можливість отримання якісних знань без домашніх завдань та важких валіз з підручниками. Ваші відносини з між дитиною та батьками залишаються теплими, бо батьки не вчителі і не псують час на виконання домашніх завдань. Ваше спілкування з дитиною це довіра, насолода, опора та надійний друг!
 • Зручний для батьків графік роботи школи, з 8 до 18!
 • Перша половина дня наповнена заняттями, а в другій половині дня музичні заняття, шахи, емоційний інтелект, етика, акторська майстерність, логічний розвиток та фізкультура для здорового розвитку тіла.
 • Прогулянки на свіжому повітрі.
 • Смачне здорове 5 разове харчування.

У нас завжди цікаво, весело та гармонійно. Затишна атмосфера тепла та поваги до кожної особистості. Сучасне обладнання та зона релаксу.

Документ про освіту державного зразка.


Чому Ваш Вибір Школа Еко Клубу ЮМІ?!

Еко клуб ЮМІ - територія турботи та зростання особистості, індивідуальності та людських відносин.

Екологічні відносини: діти, я та суспільство. Залишайся самим собою і уважно вдивляйся в дитину, дозволяючи їй бути тим, ким вона може, а не тим, ким ти її хочеш бачити.

Ми Школа з ліцензією та акредитацією у Міністерстві освіти України, працюємо за державною програмою НУШ з додаванням елементів із різних методик. Ми допомагаємо зростати особистості, яка вміє думати!

Ми прагнемо виростити вільну, впевнену, знаючу себе людину, яка вміє приймати самостійні рішення, поважати себе та інших, яка вміє нестандартно мислити, розкрити свій потенціал і знайти своє місце в житті.

Вихованці ЕКО Клубу ЮМІ навчаючись у нас отримують інтелектуальну та соціальну підготовку до життя у школі та соціумі. Фізичну підготовленість забезпечує комплексна оздоровча програма Еко Клубу ЮМІ: хореографія та ритміка

Якісне збалансоване здорове харчування, під контролем дієтолога, руховий режим, спортивні заняття та багато іншого - день за днем формують міцний і здоровий організм Вашої дитини - це світ, де панують турбота, затишок та краса. Тут весело та цікаво, а кожен день приносить нові відкриття.

Ми даруємо Вашим дітям наше любов, адже тільки через любов можна дати дитині розуміння про світ, що її оточує. Ми прищеплюємо дітям інтерес до книг, музики, спорту, до себе та оточуючих.

Кожен клас обладнаний не лише необхідними матеріалами та обладнанням, а також комфортними партами, а й спеціальними матеріалами для розвитку та комфортною зоною відпочинку. Весь час перебування вашої дитини у нас, ми несемо за неї відповідальність, тому при вступі до Школи ЕКО Клубу ЮМІ ми проводимо бесіду з батьками про поведінку дитини, про її звички, особливості харчування та розвитку.


Адреса:

 • Тополя 1, провулок Джинчарадзе, 4

Телефон:

 • +380 (98) 998 40 01


      Школа STEAMPhoto: Школа STEAM


Школа STEAM - це сучасний освітній проект, реалізований командою педагогів, психологів та батьків.

 

Його ціль – створення простору, де діти отримують якісну середню освіту та мають час на інші активності. 

 

Ми впевнені: дитина здатна опанувати учбову програму без допомоги батьків та репетиторів завдяки уважним та активним вчителям . Тому ми приймаємо в команду педагогів, що щиро віддані своїй справі. 

 

Ми розуміємо: усі знання, що отримує учень повинні мати практичну складову. У зв’язку з цим ми постійно працюємо над нашою учбовою програмою, робимо її цікавою та насиченою проектними роботами. 

 

Ми прагнемо виростити здорове та активне покоління, що не боїться вчитися та братися за нові задачі. 

 

Ми знаходимось на ж/м Перемога 4. Детальну інформацію можна отримати за телефонами: +380 (68) 430 40 75, +380 (99) 61 77 228

 

Навчальна програма:

 • у молодшій школі:
  • програма STEAM, що передбачає всебічний розвиток дитини із активною практичною складовою. Додатково навчальний процес насичений щоденною англійською за Оксфордським курсом, уроками розвитку емоційного інтелекту, критичного мислення. 
 • у середній школі:
  • основні предмети державної програми, іноземна мова - англійська, мовний курс з української мови, а також сучасні курси та методики, що сприяють розвитку здібностей дітей раннього підліткового віку.
 • у старшій школі:
  • основні предмети державної програми, іноземна мова - англійська. Додатково ми пропонуємо профорієнтацію та практичні курси різної направленості.
  • підготовка до ЗНО пріоритетна та починається з 10 класу. Якщо дитина сумлінно виконує усі домашні завдання та працює на уроці, ніякі додаткові заняття та репетитори вам не будуть потрібні.

Вартість навчання:

 • у молодшій школі - 10 000 грн на місяць, 10 платіжних місяців. 
  • Входять: безпосередньо навчальний процес, усі навчальні матеріали, продльонка до 19:00, тематичні активності, екскурсії та майстер-класи, а також канікулярні табори восені, взимку, навесні та один місяць літа.
  • Не входить харчування та відвідування гуртків на продльонці.
 • у середній школі - 10 000 грн на місяць, 10 платіжних місяців
  • Входять: безпосередньо навчальний процес, усі навчальні матеріали, тематичні активності, екскурсії та майстер-класи, а також авторські додаткові курси, позаурочна робота із дітьми та контроль виконання домашнього завдання.
  • Не входить харчування.
 • у старшій школі - 10 000 грн на місяць, 10 платіжних місяців.
  • Входять: безпосередньо навчальний процес, усі навчальні матеріали, тематичні активності, а також авторські додаткові курси, позаурочна робота із дітьми та контроль виконання домашнього завдання (7- 10 класи).
  • Не входить харчування.Video: STEAM

 

У класі може бути до 10-12 дітей залежно від темпераменту учнів. Є пробний тиждень навчання у школі (влітку - відвідування табору). Цей період потрібен, щоб усі учасники процесу - дитина, школа та батьки - подивились один на одного та зрозуміли, чи буде наша співпраця плідною та комфортною.

Дитина може приносити до школу свою їжу або користуватися послугами кейтерингу, яким користуються інші діти.


Час роботи: Пн–Пт 08:15–19:00.

Адреса:

 • Проспект Героїв, 14 А

Телефон:

 • +380 (68) 430 40 75
 • +380 (99) 61 77 228


   Онлайн-школа "Знай"Photo: Онлайн-школа "Знай"Онлайн-школа "Знай": десять років індивідуального підходу у сфері освіти.


У 2014 році була заснована приватна онлайн-школа "Знай", яка пропонує унікальний освітній досвід, акцентуючи на індивідуальному підході до кожної дитини. За десять років свого існування школа зарекомендувала себе як передовий освітній заклад, який пропонує не лише якісну академічну підготовку, але й широкий спектр додаткових програм, спрямованих на всебічний розвиток учнів.


Однією з особливостей школи "Знай" є обмежена кількість учнів не тільки в самій школі, але й у класах. У кожному класі навчається не більше чотирьох учнів, що дозволяє вчителям приділити максимум уваги потребам кожної дитини. Такий підхід забезпечує не тільки високий рівень академічних знань, але й сприяє емоційному і соціальному розвитку учнів.


Навчальний процес у "Знай" заснований на принципі "кожна дитина – індивідуальна". Це втілюється через систему постійного моніторингу знань, яка дозволяє вчасно виявляти освітні потреби учнів і забезпечувати їм необхідну підтримку, включаючи безкоштовні додаткові заняття за потреби.

Велику увагу школа приділяє вивченню іноземних мов — англійської, німецької та французької. Крім того, до шкільної програми включено курси, що підготують учнів до дорослого життя, такі як етика, фінансова грамотність, правознавство, конфліктологія та основи психології. Це допомагає учням розвивати емоційний інтелект та навички, необхідні для їхнього майбутнього.

Уроки проходять у режимі реального часу, забезпечуючи прямий контакт між учнем і вчителем. Кожному учневі закріплено куратора, який забезпечує ефективну взаємодію між школою, учнем та батьками, створюючи стійку освітню спільноту.

Онлайн-школа "Знай" також пропонує гнучкі навчальні графіки для дітей, які потребують індивідуального підходу, включаючи спортсменів та учнів, що проживають за кордоном. Це забезпечує можливість кожній дитині отримати якісну освіту, незалежно від її особливих обставин або місцезнаходження.

Інклюзивність — ще одна важлива особливість школи. "Знай" активно працює над тим, щоб забезпечити доступ до освіти для дітей з особливими освітніми потребами, інтегруючи їх у загальний навчальний процес і адаптуючи навчальні матеріали та методики для їх максимальної зручності і ефективності.

Вартість навчання у школі "Знай" стартує від 10500, що є інвестицією в якісну освіту та розвиток дитини. Школа гарантує отримання атестата державного зразка, що відкриває учням двері до вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном.


Батьки і студенти можуть звернутися за додатковою інформацією на офіційний сайт школи znay.in.ua або зателефонувати за номером +380 (63) 722 98 08, щоб дізнатися більше про програми, викладачів та особливості навчального процесу в "Знай".


За десять років своєї роботи онлайн-школа "Знай" довела, що індивідуальний підхід у сфері освіти не просто можливий, але й вкрай ефективний, допомагаючи формувати всебічно розвинених особистостей, готових до викликів сучасного світу. Випускники школи відомі своєю високою адаптивністю, креативністю та здатністю до навчання на все життя, що є основною метою освітньої філософії "Знай".


Телефон:

 • +380 (63) 722 98 08


      Ліцей «АНГСТРЕМ»Photo: Ліцей «АНГСТРЕМ»


Ліцей «АНГСТРЕМ» — одна з перших та найбільших дистанційних загальноосвітніх шкіл в Україні.
З 2015 року ми навчаємо тисячі українських дітей 1-11 класів, які проживають у 32 країнах світу.«Ангстрем» — ліцензований навчальний заклад, який працює за Держстандартом України. Наші освітні послуги:

 • Початкова освіта 1-4 класи 
 • Базова середня освіта 5-9 класи 
 • Профільна середня освіта 10-11 класи
 • Екстернат  
 • Формат “Вільний слухач”
 • Підготовчий курс для дошкільнят «Пісочниця»


Наші учні отримують документи державного зразка на кожному рівні освіти. Свідоцтво досягнень, табель, свідоцтво про базову загальну середню освіту, свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Навчання здійснюється на власній IT-платформі — СДН «Евклід». Це єдина в Україні система дистанційного навчання із Грифом МОН України «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах».

Близько 100 фахівців — вчителі, програмісти, дизайнери, тестувальники, художники, лаборанти, коректори та редактори — створюють особливе освітнє середовище — безпечне, комфортне, зі зрозумілими правилами гри:

 • Доступ 24/7
 • Можливість навчатися де завгодно, коли завгодно і скільки завгодно
 • Аудіо-, відео-, текстові навчальні матеріали, підготовлені згідно з навчальною програмою, затвердженою МОН України.
 • Тренувальні та контрольні завдання
 • Інтерактивні лабораторні роботи, тренажери та симуляції.
 • Чати з адміністрацією та вчителями для учнів і батьків
 • Відео- та конференц зв’язок із вчителями та адміністрацією
 • Онлайн-уроки (вебінари та консультації)
 • Численні курси, факультативи, олімпіади, міжпредметні навчальні проєкти. Video: Ліцей «АНГСТРЕМ»


Докладніше про правила прийому та особливості навчання в Ліцеї «АНГСТРЕМ» можна дізнатися на нашому сайті — www.angstremua.com 


Телефон:

 • +380 (50) 678 33 39
 • +380 (96) 672 92 03 (telegram, viber)
 • +380 (93) 148 72 03
 • +380 (57) 755 58 07


     HELLO SCHOOLPhoto: HELLO SCHOOL


HELLO SCHOOL — сучасна, прогресивна початкова школа, створена для розвитку кожної особистості.


Крім обов’язкових уроків, тут є місце цікавим івентам, різноманітним екскурсіям, творчим майстер-класам та вечіркам у колі друзів.


Вже з першого класу діти вивчають дві іноземні мови паралельно — англійську та німецьку, а ще грають у шахи, створюють перші комп’ютерні ігри, займаються айкідо, карате, гімнастикою та танцями, малюють на уроках живопису, вивчають ораторське мистецтво.


Приєднуйтесь до нас! Триває набір до 1-3 класів школи.


Телефон:

 • +380 (66) 660 15 15

Адреса:

 • вул. Шевченка, 11, ЖК "IQ House"


   КолоШколаPhoto: КолоШкола


КолоШкола - коло навчання та розвитку дитини.


Відкрито набір учнів до 1 та 2 класів на 2024-2025 навчальний рік!


Ми пропонуємо:

 • Сучасні освітні методики та авторську програму викладання;
 • Проєктно-орієнтований та тематичний підхід;
 • IT-освіта;
 • Середовище Multilingua: вивчення декількох іноземних мов;
 • Впровадження концепції nature-based learning (навчання на основі пізнання природи);
 • Комфортні умови навчання (класи до 10 дітей, неформальна обстановка, зонування, вільна форма одягу, особисті шухлядки для речей, післяобідній фіто-відпочинок, здорове харчування).
 • Екологічність: дружні стосунки, повага один до одного і до природи, налаштування на навчання та розвиток.


Викладання ведеться за авторською методикою "КолоШкола".


Сенс нашої програми полягає в тому, що всі предмети пов’язані між собою спільною тематикою та вивчаються комплексно, поєднуючись в єдину навчальну систему. Підсумком вивчення кожної з тем є міждисциплінарні творчі проєкти. Саме це надає дітям більш глибокого розуміння з усіх предметів та позитивно впливає на якість навчання.


Запрошуємо навчатися разом!

Очна форма навчання, пн-пт, 8:30 - 18:00.


Для вступу в школу необхідно:

 • Запистися на індивідуальну зустріч з керівництвом школи,
 • Привести дитину для знайомства з вчителем та тестування рівня знань,
 • Записати дитину на пробний період відвідування школи (до 5 навчальних днів),
 • Надати необхідні документи та підписати договір на навчання дитини.

Попередній запис обов’язковий.


Діє знижка для дітей захисників. 


Адреса:

 • вул. Архітектора Олега Петрова (Чернишевського), 21А

Телефон:

 • +380 (66) 131 31 81
 • +380 (67) 256 83 37


   
Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук