Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мобільний планетарій в PandaClub

Мобільний планетарій в PandaClub


Мобільний планетарій в Panda club

 

Інтерактивне космічне шоу для дітей, кожна з програм спеціально створена для своєї вікової аудиторії. Діти опиняться в центрі захоплюючих історій, що викликають інтерес як у хлопчиків так і у дівчаток. Пересувний мобільний планетарій - це дивовижний світ космосу, в якому опиняться ваші діти.

19 лютого (СБ) 11.00 для 3+ "Пригоди кротика Платона"

Платон живе зі своїми батьками в норі під землею, де сховано багато загадок та сюрпризів. Світло від входа у норку дуже цікавить його. Платон вирушає у пригоду, щоб дізнатися про світ зовні. Там він відкриє для себе що таке день і ніч, дізнається про Сонце, Луну і навіть побачить зорі. Шоу кротики створене простим та яскравим спеціально для малюків. Його персонажі зрозумілі та гармонійно супроводжують основну лінію сюжету. Шоу наповнено моментами, що розвивають уяву та викликають інтерес.

Тривалість 30 хвилин, вартість 150 грн.

19 лютого (СБ) 11.30 для 6+ "Космічні пригоди Баби-Яги"

Чарівні пригоди незграбної Баби-Яги в космосі. Героїню чекатимуть зустрічі з персонажами сузірь зіркового неба, кометами та планетами. Чому сердита Баба-Яга там опинилася, та чи зміниться її характер наприкінці пригоди? Про це діти дізнаються під куполом мобільного планетарію.

Тривалість 30 хвилин, вартість 150 грн.
 

Якщо є питання, будемо раді відповісти. Кількість місць обмежена!
 


Вік

3–12


Вартість

Вартість: 150 грн


Телефон

+380 (96) 000 12 58


Посилання


Адреса

Дніпро
бул.Кобзаря, 4

Як дістатися?

приміщення 8/4