Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Шоу «Трансформери у пошуках планети»

Шоу «Трансформери у пошуках планети»


Шоу «Трансформери у пошуках планети»

Захід перенесено з 24 червня 2023 12:00 на 29 вересня 2023 о 18:00.

Чому варто відвідати шоу «Трансформери у пошуках планети»?

  • Поспілкуватися з трансформерами

  • Світлотехнічні ті лазерні спецефекти зітруть грань між вигадкою і реальністю
  • Дійсно дуже якісне оригінальне дитяче Шоу, яке сподобається і дорослим

Пориньте у фантастичні пригоди разом з малюками, відвідавши космічне шоу «Трансформери у пошуках планети»! У своїй дивовижній подорожі, з безліччю пригод, трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля.

Станьте першим, хто привітає неймовірних гостей! Це дивовижне пізнавальне дитяче космічне Шоу нового формату, буде цікаве і дітям, і їх батькам! На Вас чекають - 18 унікальних персонажів, захоплююче за сюжетом інтерактивне дійство, насичене світлотехнічними і лазерними ефектами, величезними Трансформерами, в людський зріст персонажами - мешканцями планет, з прекрасною грою акторів!

З перших хвилин подорожі по планетам Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляду та перевести дух! Побувавши на 8 планетах Ви дізнаєтесь, як влаштований наш Всесвіт і потрапите в світ на межі реальності і ілюзії, де разом з героями, станете учасниками пригод!

Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном на сцені у вигляді ілюмінатора.

Програма розрахована для дітей від 4-х до 12-ти років. Тривалість — 1 година.

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого). Творці зробили все, щоб у Вас залишилися незабутні враження, і найтепліші спогади. Хочете потрапити в світ трансформерів та подарувати незвичайні вихідні дітям? Тоді замовляйте квитки прямо зараз та приходьте на фантастичне Шоу!

Ми пропонуємо глядачам кращі дитячі Шоу в Україні та країнах Європи.
Коли

29 Вересня, 18:00.


Вік

4–12


Вартість

від: 150 грн
до: 250 грн


Телефон

+380 (56) 788 92 22
+380 (67) 265 08 77


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Богдана Хмельницкого, 118-а