Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фестиваль дитячих оберегів для воїна «Дякую, солдате, за життя!»

Фестиваль дитячих оберегів для воїна «Дякую, солдате, за життя!»


Дітей Дніпропетровщини запрошують долучитись до патріотичного заходу

З 29 по 31 травня в приміщені Дніпропетровської обласної ради триватиме обласний Фестиваль дитячих оберегів для воїна «Дякую, солдате, за життя!», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Він має на меті сформувати у підростаючого покоління почуття патріотизму, поваги і любові до своєї країни, розвити творчі здібності у дітей та виховати в них шанобливе ставлення до захисників і захисниць України.

Засновником та організатором Фестивалю є обласна асоціація органів місцевого самоврядування за підтримки Дніпропетровської обласної ради. Підготовку та проведення Фестивалю координує Дніпропетровська асоціація органів місцевого самоврядування спільно з управлінням моніторингу соціально-економічних процесів та підтримки місцевих ініціатив виконавчого апарату обласної ради.

До участі у Фестивалі запрошуються учні 4-11 класів. Вони мають підготувати творчу роботу, яка відповідає загальній ідеї Фестивалю.

Фестиваль проводиться у двох вікових категоріях: середня - від 10 до 13 років і старша - від 14 до 17 років та у трьох номінаціях: «Оберіг для воїна» - поробки, малюнки, тощо; «Нарис»; «Поезія».

Важливо, що кожна територіальна громада регіону може представити на конкурсі не більше 5 творчих робіт.

Готові роботи слід надсилати за адресами:

  • Нова Пошта: Проспект Олександра Поля, 8а, м.Дніпро, відділення N7. (контактна особа - Бідняк Н.В. тел. 050-502-34-65);
  • Укрпочта; проспект Пушкіна, 21, м. Дніпро, 49101. Поштове відділення 49101. (контактна особа - Лимар Т.О. тел. 096-900-65-79).

На роботах обовʼязково вказуйте прізвище, імʼя учасника, його вік, територіальну громаду, школу, контактний телефон (власний або батьків). Усі творчі роботи будуть передані захисникам та захисницям України, а учасники Фестивалю отримають електронні Дипломи учасника Фестивалю.


Вік

10–17


Адреса

Дніпро
в приміщені Дніпропетровської обласної ради