Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Online Форум для батьків та абітурієнтівОnline форум для батьків та абітурієнтів «Від випускника школи - до студента закладу вищої освіти: особливості проходження цього шляху у 2020 році»Університет імені Альфреда Нобеля спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації ініціював проведення першого Оnline форуму для оперативного та безпечного інформування абітурієнтів, батьків та вчителів про перебіг вступної кампанії.

Запрошуємо випускників шкіл та батьків старшокласників розібратися в особливостях вступної кампанії.

Програма форуму:

  • Вітальне слово. Директор Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА О.В. Полторацький
  •  Особливості проходження ЗНО у 2020 році. Директор Дніпровського регіонального центру з оцінювання якості освіти М.М. Горбенко-Хвастунова
  • Якість освіти як вимога часу: за якими критеріями варто обирати ЗВО?Проректор iз забезпечення якості освіти Університету імені Альфреда Нобеля І.С. Шкура (Ирина Шкура (Iryna Shkura))
  • Основні етапи вступної кампанії до закладів вищої освіти. Відповідальний секретар приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля Л.Г. Бойко. Модератор форуму - Анатолій Олександрович Задоя (Анатолий Задоя), доктор економічних наук, професор, член Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти (2015-2018 рр.)


Реєстрацію вже відкрито:
https://clc.to/forum3005

Розклад виспупів спікерів на сайті:
https://duan.edu.ua/anonsy/online-forum-dlia-batkiv-ta-abituriientiv-2020

Завжди раді зустрічі!


Вік

14–17


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Дніпро
онлайн