Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Пункти Незламності. Місця вашої безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи теплаПункт Незламності – це місце для короткострокового одночасного перебування від 40 до 500 осіб.

Президент Зеленський повідомив про розгортання понад чотирьох тисяч «Пунктів незламності» по всій країні на випадок нових російських масованих обстрілів та серйозних проблем з енергопостачанням: там буде електрика, зв'язок, інтернет, вода, тепло, забезпечення мам та дітей та інше необхідне. Такі пункти працюватимуть безкоштовно та цілодобово при будівлях органів влади, ДСНС, школах тощо

В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Де шукати пункти незламності?

Такі місця будуть розташовуватися у вашому населеному пункті в закладах освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо.

Про найближчий Пункт Незламності у вашому населеному пункті можна дізнатися на https://nezlamnist.gov.ua/

Як довго я можу залишатися в Пункті Незламності?

Часових лімітів перебування в Пунктах Незламності немає. Але варто давати можливість і іншим людям потрапити і обігрітися.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Дніпро