Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Резиденція святого Миколая

Резиденція святого Миколая


До нас завітала зима і принесла з собою очікувані народні свята. Грудень - це місяць новорічних див і пригод. Саме в цей час ми активніше починаємо вірити в незвичайні дива, загадувати бажання та планувати наступний рік. Одним із найочікуваніших свят у році є День Святого Миколая, яке відзначається православними вірянами 19 грудня. Діти особливо чекають на це свято, бо Святий Миколай вважається покровителем усіх дітей.

Тож Дніпровський Будинок мистецтв вперше у Дніпрі з 16 по 19 грудня відкриває резиденцію святого Миколая!

Це соціальний проєкт, який допоможе тим, хто цікавиться українськими традиціями та має бажання допомогти дітям передати листа святому Миколаєві. За однією з легенд Святий Миколай спускається на землю і відправляється в подорож по всій планеті. Вночі з 18 на 19 грудня він розкладає свої подарунки під подушки всім слухняним діткам. Для того, щоб Святий Миколай приніс бажаний подарунок, потрібно йому заздалегідь надіслати листа, в якому діти мають описати про свої добрі справи і добрі вчинки за цілий рік.

Шановні дорослі! Якщо вам небайдуже, якщо ви маєте добре серце, то Резиденція Святого Миколая чекає на вас! Адже творити разом свято – важливо, свято яке ми разом можемо подарувати дітям!

Тут будуть працювати:

  •  «Пошта Святого Миколая», де діти зможуть відправити листа до Головної Резиденції святого - 16, 17, 18, 19 грудня
  •  «Мультимарафон» - 17 грудня з 13.00 до 14.00
  •  «Майстерня Святого Миколая», де для дітей відомі майстри народного мистецтва проведуть майстер-класи по виготовленню новорічних сувенірів – 18 грудня з 13.00 до 14.00
  •  прийом дитячих малюнків на виставку «Лист у різдвяну казку», що відкриється напередодні Різдва, 5 січня, в Будинку мистецтв і за результатами якої автори кращих робіт отримають відзнаки - 16, 17, 18, 19 грудня

Всі заходи резиденції - безкоштовні. Вартість майстер-класу - 50 грн.

Реєстрація: +380 (99) 059 77 79.


Вік

1+


Вартість

Вартість майстер-класу: 50 грн (всі заходи резиденції - безкоштовні)


Телефон

+380 (99) 059 77 79


Адреса

Дніпро
вул. Філософська, 23