Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ілюзійне шоу «У пошуках чарівників»

Ілюзійне шоу «У пошуках чарівників»


Нова ілюзійна вистава «У пошуках чарівників» за мотивами творів про Гаррі Поттера.

Керівництво Хогвардсу дізналося, що темні сили задумали лихо, та роблять так, що у всьому Світі магли і навіть чарівники захопилися гаджетами, солодощами та безглуздими жартами. Усі вони майже зовсім втратили віру у дива. Якщо так триватиме і надалі, то Академію магії і чаклунства доведеться закрити.

Тільки ті, хто вірить у справжні дива можуть врятувати Світ. Чи знайдуться такі люди, чи увесь Світ поглине темрява невігластва? Розкрити секрет та дізнатися відповідь на це питання дуже легко – приходьте на виставу єдиного в Україні театру сценічної магії – Дніпровського ілюзійного театру «SHINE».

У захоплюючій виставі акторів театру та його художнього керівника – професійного фокусника-ілюзіоніста, неповторного Дмитра Мосіна купа оригінальних та смішних фокусів, які викликають справжнє захоплення не тільки у дітей, а й дорослих! Якщо ви хочете отримати незабутні емоції, та можливість нагадати собі і дитині, що наш світ сповнений чарівних загадок та усіляких див – ми чекаємо на вас!

Доведено, що віра у чудеса – покращує настрій і сприяє досягненню твоєї мети! Підготуйся до чарівних пригод і купуй квиток просто зараз. Жанр: фокуси, ілюзія, сценічна магія. Режисер-постановник, художній керівник – актор, володар всесвітньої статуетки «Чародій Мерлін» Дмитро Мосін. Організатор і генеральний спонсор проекту – ТМ СправдіМед, засновник Андрій Горбонос.


Вік

4+


Вартість

квиток: 200 грн


Телефон

+380 (99) 630 53 30
+380 (67) 557 15 88
+380 (50) 353 35 50


Посилання


Адреса

Дніпро
вулиця Володимира Мономаха, 21