Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Нова програма в дніпровському цирку "Політ фантазії"

Нова програма в дніпровському цирку "Політ фантазії"


Нова програма в дніпровському цирку вражає романтичністю, музикальністю та складністю трюків:

  • Витончений дует у повітрі Ірини та Олександра Селезньових (володарів нагороди «Бронзового лева» на Міжнародному цирковому фестивалі в Голандії,дипломантів Міжнародного конкурсу циркового мистецтва «Європа -Азія-Транзит») створює гармонію ліричних відносин. Як правило, вони працюють без страховки, оберігаючи один одного під куполом, виконуючи запаморочливі трюки 10-якого ступеня складності.
  • Під мотиви, знайомі з дитинства, з'являються в манежі завзяті молодці в яскравих костюмах- це акробати на батуті під керівництвом Євгена Захарова( лауреата Міжнародних конкурсів циркового мистецтва що має нагороди: «Золота зiрка», «Золотий клоун» в Монте-Карло, «Золотий лев» в Китаї.)в честь 200 річчя з дня народження М.В. Гоголя випустили і виконують номер «Нiч перед Рiздвом». Складні трюки і гумор цього номеру потішать глядачів.
  • Веселі собачки- чотирилапі партнери Леонори Богатирьової дуже талановиті і з радістю виконують найважчі трюки.
  • Також Леонора Багатирьова чудово виконує небезпечні комбінації в оригінальному номері «Жонглер в повітрі». Вона незабутня, справжня принцеса цирку що з успіхом з'єднала два різних складних жанри в своєму номері.
  • Під ліричну українську мелодію та в чудових вишиванках учасники номера «Еквілібристи на першах» під керівництвом Андрія Щокіна на величезних першах під самим куполом виконуються дуже складні трюки.
  • Скільки захоплення викликає поява на манежі веселих, чарівних, пухнастих кішечок дресирувальників Савицьких, що завжди допомагають своїм артистам граціозно виконувати загадкові трюки.
  • Захоплює подих під час майстерного виконання номерів «Акробати на акробатичній доріжці» та «Джампінг» під керівництвом Олега Рибченка. 
  • І яка ж програма без клоуна? Найвеселіше людина в цирку, на манежі знаменитий, неповторний клоун МАРІО

Приходьте неодмінно. Дніпровський державний цирк любить своїх глядачів, тому знову чекає городян і гостей міста!


Вік

0+


Вартість

Вартість квитка від: 100 грн (максимальна вартість квитка - 300 гривень)


Телефон

+380 (68) 410 86 88
+380 (67) 280 79 05


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Січеславська Набережна, 33