Музей цікавої науки

Музей цікавої науки


Що таке Левітрон, гіроскоп, дивний аттрактор, як працюють перископ і плазмова куля, де і як можна використовувати гравітацію, відцентрову силу, магнітне поле ... На ці та сотні інших питань можна отримати відповіді в музеї.

Музей «Експеріментаріум», місце, де закони дітям пояснюють закони фізики є і просто.


Музей наповнений цікавими експонатами з різних областей науки. Звичайно, більшість стендів тут покликані продемонструвати різні фізичні явища, але саме наочна фізика дуже вражає людей.

В музеї можна:

  • побачити модель сонячної системи;
  • зібрати анатомічну ляльку;
  • розібратися в пристрої і роботі плазмової кулі;
  • пройти тактильний тест і відгадати, що ж відвідувачі намацали за ширмою;
  • створювати кольорові тіні;
  • розгадати оптичні тести;
  • малювати візерунки за допомогою магніту на стенді «магнітне малювання»;
  • спостерігати за лампочкою, яка горить без підключення в розетку.

Стандартна екскурсія з гідом йде близько 40 хвилин, але якщо відвідувачів «зачепив» той чи інший стенд, біля нього зупиняються надовго, все далі і далі занурюючись в глибини науки. А можна тут просто розважитися без екскурсовода - запускати гігантські мильні бульбашки, малювати на столику з піском або бити по барабанах.

Ідея створення музею належить організатору Євгену Буяновер. Побувавши в одному з технічних музеїв Німеччини, Євген вирішив, що музей цікавої науки потрібен і в Дніпрі. Частина ідей для експонатів він перейняв від німців, але основним джерелом ідей і натхнення стала книга «Цікава фізика» Якова Перельмана.

Але на цьому організатори вирішили не зупинятися, незабаром в музеї з'являться нові експонати, щоб відвідувачі поверталися знову і знову. Адже навіть за пару годин неможливо награтися з усіма експонатами, а тим більше пояснити дитині все ефекти і ілюзії, які представлені на стендах.

До всього іншого в музеї обіцяють організувати серії майстер-класів і незвичайних дослідів. У музеї будуть показувати всілякі експерименти з області фізики і хімії.
Час роботи

Пн–Нд 10:00–20:00.


Квитки

Вартість 1 квитка: 130 грн
Для групових екскурсій від 10 осіб з чоловіка.: 70 грн


Контакти

+380 (99) 273 86 62


Посилання


Адреса

Дніпро
вул.Шмидта 2/3