Курс для тінейджерів

Курс для тінейджерів


Оцінки – це важливо, але ще важливіше – здатність вільно говорити, читати і писати англійською мовою. Без цієї навички в сучасному світі складно досягти успіху, зробити кар’єру, побудувати бізнес. Курс для тінейджерів спрямований на досягнення двох цілей: підвищити успішність у школі і навчитися вільно спілкуватися.

Навчання починається з тестування на безкоштовному пробному уроці, в ході якого визначається рівень учня, знання граматики, лексичний запас, рівень аудіювання (сприйняття англійської мови на слух) і рівень спілкування, після чого він буде направлений до відповідної групи.

Навчання проводиться в інтерактивному режимі (постійне спілкування з викладачем) з використанням методики ESL і спрямоване, перш за все, на підвищення рівня розмовної англійської. Крім роботи в парах, навчання включає в себе інтерактивні навчальні ігри, рольові вправи і аудіювання. У рольових іграх учні обіграють ситуації, з якими вони зіткнуться в реальному житті при виїзді за кордон (аеропорт, готель, магазин тощо), відпрацьовуються навички говоріння, швидкість мови, правильність побудови розмовних виразів, закріплюється активний лексичний запас, долається мовний бар’єр. Частина часу занять виділяється на розширення лексичного запасу, вивчення граматики, відпрацювання навичок читання і письма. Для цього використовуються спеціально розроблені методистами ESL практичні вправи та навчальні ігри, які роблять процес навчання живим і цікавим.

Після завершення відповідного рівня учням проводиться іспит і, в разі необхідності, корекція. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і кожен рівень при цьому засвоюється на 100%.

Такий метод навчання дозволяє заощадити час. Якщо, в середньому, на вивчення англійської мови в обсязі одного класу в рамках шкільної програми потрібно 70-80 годин, то, навчаючись у нас, учень засвоює цей же обсяг за 20 – 25 годин, причому розбирається в матеріалі набагато глибше.

Ми переконані, що кожен школяр здатний не тільки вивчити англійську в рамках шкільної програми, але також оволодіти навичкою вільного спілкування, достатньою для того, щоб бути зрозумілим двома третинами англомовного населення Землі!

 • Рівень володіння англійською: будь-який.
 • Вік: від 12 до 18.
 • Тривалість курсу: 2,5 місяці.
 • Кількість уроків: 24 по 2 години.
 • Група: до 10 осіб.
 • Графік: 2 рази на тиждень.
 • Час: 16:00.

FREE SPEAKING CLUB

FREE MOVIE CLUB

124 грн/год (5940 грн / курс)


Коли

Пн–Пт 09:00–21:00, Сб 09:00–18:00.


Вік

12+


Вартість

Курс для тінейджерів: 5940 грн (124 грн/год (5940 грн/курс))


Телефон

+380 (67) 640 20 87
+380 (67) 523 06 62


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Європейська (Миронова), 20а

Як дістатися?

Філії:

 • вул. Європейська (Миронова), 20а
 • пр. Д. Яворницького (Карла Маркса), 59а
 • пр. Слобожанський (Правди), 50
 • вул. Старокозацький (Комсомольська), 11