Європейська гімназіяМи хотіли створити школу, до якої й учні та вчителі ходили з радістю. 20 років тому наша мрія почала здійснюватися

 

Наше завдання – зробити шкільні роки не тільки максимально корисними для розуму дитини та її майбутнього, а й щасливими.


Ми створюємо інтелектуальний та культурний простір, у якому дитина розвиває природний розум, формує ерудицію, розуміє необхідність виховання почуттів, розкриває свої творчі можливості. Це стало можливим лише в обстановці співробітництва та довіри.

У гімназії діти перебувають з 9 ранку до 6 години вечора: навчаються, займаються творчістю, відпочивають, створюють проекти та виконують домашні завдання за участю педагога-консультанта. Перерва на прогулянку, спортивні ігри, обід – допомагають досягати розумного балансу навчальної праці та відпочинку.

Наша мета – щоб діти росли здоровими, неординарно мислячими, ерудованими, здатними досягти успіху в житті – незалежно від того, де вони продовжуватимуть освіту – в Україні чи за кордоном.

Сім'я прагне зберегти здоров'я дитини і умови дуже важливі.

У гімназії - здорове місце існування, без шкідливих звичок для тіла і для душі.

  • Сучасна будівля, тепла та затишна, власна котельня, великий спортивний зал, роздягальні з душовими, обладнаний спортивний майданчик на відкритому повітрі.
  • Кваліфікований щоденний медичний супровід, домашнє харчування (включаючи і дієтичний стіл) у просторій та світлій їдальні. Зал для глядачів на 150 місць. А у червні на хлопців чекає оздоровчий літній табір.


Час роботи

Пн–Пт 09:00–18:00.


Контакти

+380 (56) 371 33 73
+380 (56) 371 33 34
+380 (56) 776 99 57


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Морська, 10