ФутбоЛенд - перша в Дніпрі футбольна школа для дошкільнятФутбоЛенд - перша футбольна школа для дошкільнят в Дніпрі з новою європейською методикою для дітей у віці від 2,6 до 7 років.

 

Важливо розуміти, що в активному вихованні дитина потребує з самого дитинства, адже саме тоді у нього формується характер, загартовується сила волі, а також розвивається фізична активність. У зв'язку з цим батькам рекомендується записувати дитину в спортивні секції або дитячі клуби, де б діти дошкільного віку змогли отримувати додатковий життєвий досвід поза домом, спілкуючись з однолітками, а також дорослими.

Забезпечити фундамент для всебічного розвитку дітей дошкільного віку готовий наш спортивний клуб «ФутбоЛенд», в якому працюють тільки досвідчені і професійні тренери.

Тут ваша дитина не тільки зможе пройти якісну фізичну підготовку, а й необхідну соціальну адаптацію.

Ви можете записати свою дитину в футбольну групу, в якій діти освоюють не тільки основні футбольні технічні прийоми, але і психологічно розвиваються, позбавляючись від комплексів.

Важливо зауважити, що спортивні заняття дуже важливі і корисні для дитячого організму, що росте. Вони сприяють не тільки поліпшенню фізичної підготовки, але і зміцненню здоров'я. Тому дитяча секція з футболу стане не просто цікавим, а й корисним проведенням часу для дитини, який до того ж знайде тут багато друзів.

Перше тренування - безкоштовно!
Контакти

FootbaLand@ukr.net


Посилання


Адреса

Дніпро