Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Артсвіт дітям: близьке зрозуміле"Близьке. Зрозуміле" це продовження авторського курсу Марії Ложко «Приручити мистецтво», в рамках освітньої програми Артсвіт дітям. Другий навчальний семестр присвячено мистецьким практикам, художнім матеріалам та напрямкам мистецтва, які мають менш солідну, але не менш яскраву історію становлення, ніж розглянуті навчальної групою у першому семестрі. Всі вони так чи інакше пов’язані із світовою історією кінця ХХ століття та найчастіше узагальнюються мистецтвознавцями терміном «актуальне мистецтво» (contemporary art).

Маленьких учнів очікує знайомство із мистецтвом перфомансу та ґепенінгу, практика акціонізму, робота з реді-мейдом, кінетичними скульптурами та діджитал-артом, а також, за традицією першого семестру, захопливі подорожі до локальних арт-просторів, таких як художні майстерні, галереї, музеї, майданчики із скульптурами та пам’ятниками. Разом ми спробуємо розібратися, як суспільство (війни, політика, наукові досягнення, реформи в освіті) впливає на роботи митців, та як знаходити спільне та зрозуміле між, на перший погляд, чужими один одному митцями кінця 60-х років минулого століття та сьогодення. 

Тематичний план другого семестру "Приручити мистецтво"
(з 11 лютого по 27 травня, щосуботи)

- Де закінчується сучасне мистецтво і починається актуальне
- Мінімалізм та абстрактний експресіонізм
- Примітивне та наївне мистецтво
- Реді-мейд мистецтво та інсталяція 
- Оптичне мистецтво
- Акціонізм
- Перфоманс
- Мистецтво фотографії, фотореалізм 
- Відеоарт 
- Кінетичне мистецтво та трьохвимірний рух
- Комп’ютерне мистецтво, інтернет та медіа 
- Мистецтво взаємовідношень
- Вуличне мистецтво

Коли. 12:30–14:00, щосуботи (з 11 лютого по 27 травня, 2017) 

Де. Більшість занять проходитимуть у галереї Артсвіт (вул. Січових Стрільців 4-а), програмою передбачен відвідування музеїв та художні майстерень.

Вартість. 100 грн – вартість разового заняття, 400 грн – вартість п’яти занять. У вартість входять всі матеріали, з якими працюватимуть діти, а також квитки у музеї. 

Увага! Команда Артсвіт рекомендує послідовне відвідування всіх занять курсу «Приручити мистецтво», проте нагадує, що відвідування окремих занять також не позбавлене сенсу. Курс побудований таким чином, що митці, художні напрямки та явища, про які йтиме мова на уроках, не пов’язані хронологічно. 

Запис на курс та окремі заняття здійснюється за телефоном +38 095 799 35 35, або в особистим повідомленням сторінці Галерея Артсвіт


Вік

7–12


Вартість

Разове відвідування: 100 грн (абонемент на 5 занять 400 грн)


Телефон

+380 (56) 372 54 23
+380 (95) 799 35 35


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Січових Стрільців, 4А