Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Покази українського кіно

Покази українського кіно


Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно.

 

Протягом липня в DCCC можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

21 липня 18:00

Камінний хрест

Леонід Осика, 1968

«Камінний хрест» — класика українського кіно, що об’єднує дві новели Василя Стефаника «Камінний хрест» та «Злодій». За сюжетом, збіднілий селянин Іван готується покинути рідні землі у пошуках кращої долі, але боїться забуття, тому на пам'ять про себе витесує камінного хреста. Режисер Леонід Осика разом із сценаристом-поетом Іваном Драчем показує у фільмі погляди галицьких селян та їхнє тяжке становище, що змушувало емігрувати. Фільм посідає 5 місце у списку найкращих українських стрічок.

Реєстрація: https://bit.ly/3R644Oa

28 липня 18:00

Голос трави

Наталія Мотузко, 1992

«Голос трави» — українська містична драма, в основі якої лежать оповідання письменника-шістдесятника Валерія Шевчука. Це історія посвячення молодої чарівниці, роль якої виконує Ольга Сумська, у таємниці чаклунства. Фільм побудований на українському фольклорі та вирізняється виразною поетичною стилістикою. «Голос трави» показує втрачену гармонію між природою та людиною, а також ставить питання про те, чи можемо ми повернуться до власного коріння.

Реєстрація: https://bit.ly/3ORmMaf

 

Кінопокази приходитимуть за адресою: Крутогірний узвіз, 21а. Другий поверх (вхід з боку Крутогірного узвозу біля будівельного паркану).

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

Фільми надані з колекції Довженко-Центру та Артхаус Трафік.


Вік

5+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
спуск Крутогорный, 21А