Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Урок з актуального мистецтва для дітей «Перфоманс. Хепенінг. Художня акція»Час, місце, тіло художника і контакт із глядачем. Про що це ми? Галерея Артсвіт запрошує на чергове заняття курсу з актуального мистецтва для дітей «Приручити мистецтво» (тема півріччя «Близьке. Зрозуміле»), де найближчої суботи ми прискіпливо розглянемо молоді  та «безпредметні» форми мистецтва – перфоманс, акціонізм та хепенінг. 

Як відрізнити ці післявоєнні художні винаходи від театральних, циркових, музичних чи танцювальних номерів? Чому наприкінці ХХ століття звичні матеріали виявилися для митців зайвими? Що лишається після того, як глядач пішов і, коли настає час для цього? Запитайте про це вашу дитину, коли вона повернеться додому! У програмі уроку – практична робота, обговорення, перегляд відео.

Реєстрація на заняття за номером +38 095 799 35 35

 

АВТОРСЬКИЙ КУРС МАРІЇ ЛОЖКО ДЛЯ ДІТЕЙ 7-12 РОКІВ. ДРУГИЙ СЕМЕСТР

«Близьке. Зрозуміле»

Авторський освітній курс Марії Ложко «Приручити мистецтво» стартував у вересні 2016 року в галереї Артсвіт. Другий навчальний семестр присвячено мистецьким практикам, художнім матеріалам та напрямкам мистецтва, які мають менш солідну, але не менш яскраву історію становлення, ніж розглянуті навчальної групою у першому семестрі. Всі вони пов’язані із світовою історією кінця ХХ століття та найчастіше узагальнюються терміном «актуальне мистецтво» (contemporary art).

«Що це може означати?», «Чому це знаходиться в галереї?», «Таке могла зробити моя дитина» – лише невеличкий перелік реакцій, викликають у непідготовленого глядача об’єкти, про які буде йтися на лекціях та практичних заняттях. Курс покликаний наблизити юних слухачів до сучасних митців, навчити їх розуміти іронічну мову мистецтва кінця минулого та початку нинішнього століття, а разом із нею – і світ, який актуальне мистецтво намагаються описати та осмислити. 


Вік

6–13


Вартість

Разове відвідування: 100 грн (абнемент на 5 занять - 400 грн)


Телефон

+380 (56) 372 54 23
+380 (95) 799 35 35


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Січових Стрільців, 4А