Країна паровозів

Країна паровозів


Ігротека «Країна паровозів» - це майданчик з гігантською дерев'яною залізницею для малюків дошкільного віку.


Це втілена в життя мрія як мільйонів дітей, так і давно вже підросли хлопчиків і дівчаток.
У грі використовуються дерев'яні залізниці від таких виробників як BRIO (Швеція), WOODY (Чехія), Bigjigs (Англія) і ін. Вони не вимагають делікатного поводження, екологічні і безпечні для малюків.

У Країні паровозів малюків чекають:

  • тиха, захоплююча гра в Чарівній країні, де на довгих-довгих рейках живуть десятки паровозиків і вагончиків з будиночками, лісами, аеропортом, каменоломнею, зоопарком і багатьма іншими «цікавинками»;
  • великий ляльковий будинок, в якому живуть феї і принцеси;
  • Білібіо, будиночок, кухня, качалочки і гірка для самих маленьких, лего і інші конструктори;
  • спільна гра з іншими юними фанатами залізниць і нашим аніматором.

Велика розмаїтість елементів гри сприяє розвитку уяви, просторового мислення, дрібної моторики рук, а також соціальних навичок.

Ми подбали і про ваш комфорт, дорогі супроводжуючих дорослих і організували для вас:

  • чай/каву і еко-солодощі, міні-бібліотеку, головоломки, настолки, інтернет;
  • можливість попрацювати бізнес-батькам або відпочити, зустрівшись зі своїми друзями (діти будуть на увазі, але їм буде не до вас).

Художні майстер-класи, дитячі ранки з психологом, коуч-клуб, зустрічі з цікавими спікерами для дорослих і дитячі програми, вистави, шоу та дискотеки бувають в наших стінах щотижня.

Якщо терміново потрібно відлучитися, а няні і бабусі немає. Приводьте Вашого малюка на "3 години без мами". Ми крім гри паровозами, полепимо, помалюємо, побудуємо вежу, змайструємо саморобку або вивчимо кольори ... в будь-якому випадку нормально проведемо час, мама, будь спокійна! Почався набір в міні-дитячий садок.

Також Країна паровозів - прекрасна альтернатива гучному дитячому центру, Вашому дому або звичайному кафе для того щоб відсвяткувати знаменну дату. Затишне ошатне приміщення, 2 аніматора, що грають з Вашими малюками і ніякого ресторанного навантаження. Готуйте, несіть, везіть все що любите і насолоджуйтеся затишною обстановкою.

Більш детальну інформацію про актуальні події, новини та зміни в графіку роботи ви можете дізнатися у нашому Інстаграм: https://www.instagram.com/krajina_parovoziv_dnipro/

Бувають закриті заходи, зателефонуйте перед виїздом.
І захопіть змінне взуття малюкам для гри на килимі.

До зустрічі в КРАЇНІ ПАРОВОЗІВ!


Час роботи

Пн–Пт 10:00–16:00, Сб–Нд 13:00–19:00.


Контакти

+380 (98) 095 03 94
+380 (95) 052 55 70
Parovozija@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
ж/м Перемога-2, Мандриківська, 134