Курс «Робототехніка Mindstorms» 10+ роківSTEM-школа INVENTOR приглашает детей на курс Робототехника MindStorms

 

В рамках курса дети изучают:

  • основы проектирования и программирования;
  • математику;
  • физику и механику;
  • конструкцию роботов;
  • Каждое занятие новая тема и новая модель.

У ребят есть уникальная возможность построить интересных и полезных роботов, а также разобраться в их устройстве и научиться основам программирования, почувствовать себя настоящими инженерами, конструкторами-изобретателями и программистами! Приобрести знания и опыт для дальнейшего участия в соревнованиях и олимпиадах по робототехнике, в том числе на отборочном всеукраинском туре World Robot Olympiad.

Що вивчаємо:

Упродовж курсу діти вчаться створювати автономних роботів, програмують датчики, мотори та їхню взаємодію, досліджують механізми у зібраних моделях. Роботів конструюють із наборів LEGO Mindstorms EV3, програмують у середовищі EV3-G; для вивчення нового та повторення є 54 унікальні моделі. Практичне застосування знань сприяє легкому розумінню шкільного матеріалу з фізики та хімії.

Яких результатів досягаємо:

Дитина зможе пояснити будову та принцип роботи багатьох механізмів і пристроїв, здобуде практичні навички створення, програмування роботів. У процесі навчання розвивається вміння складати алгоритми, поділяти задачі на кроки, планувати роботу, розподіляти обов'язки всередині робочої групи.
Коли

Пн–Нд 09:00–20:00.


Вік

10–14


Вартість

Пробное занятие : 250 грн


Телефон

+380 (67) 360 36 06
+380 (95) 680 10 82


Посилання


Адреса

Дніпро
проспект Дмитра Яворницького, 67А

Як дістатися?

Заїжджати зі сторони проспекту Дмитра Яворницького у двір біля "Кримського глечика". Будинок 67А. Другий поверх.