Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Археологія: Відкриття, Пошуки, Знахідки

Археологія: Відкриття, Пошуки, Знахідки


Цієї п’ятниці пропонуємо поговорити про початки початків! Про АРХЕОЛОГІЮ. В переважної більшості з нас уявлення про цю науку обмежується фільмами «Індіана Джонс» та «Лара Крофт»Студенти історичних факультетів знайомляться з нею на першому курсі, а влітку – на обов’язковій практиці в полях. І хоч і згадують про ті тижні з теплом і посмішкою, але надалі від лопати намагаються триматися як можна далі.Але ті, кого ця ревнива наука захопила в свої міцні обійми, вже ніколи з них не вириваються.

Що манить в поля дослідників? Жага відкриттів? Задоволення від самого процесу пошуку? Втіха від цікавих і унікальних знахідок? А може щось інше – неповторна атмосфера, відчуття спорідненості душ чи… бажання втікти з міста в ці спекотні дні?

Про це все і не тільки в уже всім відомій локації – вуличному лекторії біля Музею. Час також незмінний – зустрічаємось о 19:00, а далі – як піде.

УВАГА: готуйте свої питання до наукової співробітниці відділу археології, Юрченко Анни. Автори трьох найцікавіших питань отримають призи.


Вік

12+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 447 70 14 - заказ экскурсий
+380 (67) 211 04 33 - приемная


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Яворницького, 16