Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ярмарок "Науковий хенд-мейд"

Ярмарок "Науковий хенд-мейд"


Українські музеї сповнені скарбами! Звісно, коли ви прочитали перше речення, то напевне уявили Керносівського ідола, чумацький віз, портрети в важких рамах, а може дитячі іграшки початку ХХ ст. І так, звісно, ми дуже пишаємося своєю збіркою предметів старовини. Але розказати хочемо не про них! Найбільшим здобутком музеїв є їхні працівники і працівниці! Всі вони є талановитими оповідачами, знаними науковцями. А ще у них - золоті руки! І ці руки здатні творити не менші шедеври, ніж ті, що у вітринах!

В цьому легко переконатися, якщо завітати до нашого Ярмарку "Науковий хенд-мейд".

Як і на кожному ярмарку, у нас ви зможете купити цінні і сувеніри, зроблені руками наших майстринь і майстрів. Але разом з тим вони для вас підготували цілу серію розповідей, лекцій, майстер-класів. Крім музейників на вас чекатимуть і не менш талановиті друзі з інших наукових установ і вільні в своєму польоті майстри.

Надалі ми будемо вам розповідати про митців і мисткинь, чиї вироби вже вирушають до Музею.

Чекаємо на вас 14, 15 та 16 січня в Історичному музеї.

 

  • 16 січня о 16:00 відбудеться міні-лекція "Незвичайні брошки".

Вартість вхідного квитка 30 грн.

  • 15 січня о 14:00 міні-лекція про традиції вишивання на Катеринославщині та майстер-клас, де кожен зможе спробувати вишивати хрестиком.

Це легко, красиво і дуже захоплююче!

Локація: 3 зала ДНІМ ім. Д. Яворницького.

Вартість вхідного квитка на захід 30 грн. 

  • 15 січня о 15:00 поговоримо про колти, сережки, скроневі кільця та інші цінні брязкальця.

А потім зробимо собі пару сережок за мотивами почутого і побаченого. Але наші хендмейдівські прикраси будуть такими, що цілком пасуватимуть до наших щоденних і урочистих луків.

Вартість вхідного квитка на захід 30 грн.

  • 14 січня о 16:00 - Давнє ювелірне мистецтво у сучасному світі: майстер-клас і розповідь

 Євген Гарматюк - співробітник відділу технічного супроводу. Пропонуємо переконатись, що Женя вправно володіє не лише молотком та пласкогубцями, але і ювелірним інструментом, хоча, в його руках і звичайні пласкогубці з молотком стають ювелірними інструментами.

На ярмарок Женя надав вироби в стилі стім-панку, але він ще створює фібули і персні, котрі нагадують зразки ювелірного мистецтва античності. Також Женя готовий розповісти вам про давніх майстрів і їхні пошуки оптимальних матеріалів та технологій, а також допоможе вам розпочати свій шлях до створення авторських прикрас.

Вартість заходу 30 грн.

  • 14 січня о 14:00 майстер-клас "Власний оберіг".

Відомо, що в слов'янській культурі велике значення приділялося різним оберегам та захисним знакам. Лунниця — один із таких оберегів. Вже з назви зрозуміло, що прикраса має форму Місяця. Точніше, перевернутого молодого місяця. Примітно, що така форма оберегу була поширена не лише у слов'ян, а й у інших народів.

Співробітник музею Віталій Соловйов проведе для відвідувачів унікальний майстер-клас з виготовлення слов'янського жіночого оберегу – лунниці.

Вартість вхідного квитка на захід становить 50 грн.

Окрім цього, на самому ярмарку можна буде придбати лунниці, кулони із латуні і гірського кришталю,кулони та брелоки із набоїв.


Вік

3+


Вартість

Вартість від: 30 грн
Вартість до: 50 грн


Телефон

+380 (67) 447 70 14 - заказ экскурсий
+380 (67) 211 04 33 - приемная


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Яворницького, 16