Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Вальпургієва ніч» музеї ім. Дмитра Яворницького

«Вальпургієва ніч» музеї ім. Дмитра Яворницького


Коли всі відьми зібралися на шабаш, але ППО порадили поки небом не шастать…

Коли прокинулося містичне мислення і не знаєш, що з тим робити…

Коли просто хочеться якогось дійства в стилі етно і години на три забути про все на світі…

І навіть тоді, коли діти просять почитати в голос, а у вас інші клопоти…

Співпало хоч щось? Тоді вам – до музею на Вальпургієву ніч!!!

Ми вам пропонуємо дві локації:

Дитяча «В гості на мітлі»:

  • 13.00 – справжня слобожанська чарівниця Ганна Юрченко почитає наймолодшим (від 6 до 106 років) дітям повість-казку Володимира Рутківського «Гості на мітлі». Потім на гостей чекають гра «Українська демонологія» (не лякайтесь, наші потойбічні сили – добрі) і декілька сетів в настольну гру від Kozak Games «Духи лісу»
  • 15.00 – чекаємо дорослих дітей (від 12 до 112 років). З ними почитаємо вже складніший твір. Можливо це буде «Конотопська відьма», а може щось інше, але точно цікаве і тематичне. Потім також пограємо і в «Демонологію», і в «Духів лісу» і навіть зробимо сонцеловів.

Доросла: «Вальпургієва ніч та інші дива»

  • 13.00 – Завідувачка науково-методичним відділом пропонує поговорити про те «Як злітати на гору Болінгброк: історія «свята» відьомської ночі»
  • 14.30 – Майстер-клас з виготовлення Сонцеловів, вони ж мандали від наукової співробітниці Наталі Лисовець
  • 15.00 – Наукова співробітниця відділу археології і за сумісництвом слобожанська відьма Анна Юрченко дасть вам відповідь на «10 питань про українських відьом, які ви боялися поставити!». На вас чекає етнографічний екскурс в специфіку українського відьмацтва, відьмарства, чаклунства. А ще Аня навчить вас ворожити на підручних і таких звичних речах, варити тонізуючі чаї і навіть правильно формулювати думки в космос!
  • 16.00 – Майстер-клас з виготовлення Сонцеловів, вони ж мандали від наукової співробітниці Наталі Лисовець
  • 16.30 і до останнього гостя працюватиме локація з ворожінням

Весь час працюватиме фотозона, де всі охочі зможуть зробити собі тематичне фото в етностилі і з відповідною атрибутикою. Також протягом всього заходу буде працювати Крамничка чаклуна, де можна буде придбати тематичні сувеніри.

Вхід і участь в заходах безкоштовні. Але ми так само вітаємо донати, котрі будуть витрачені на закупівлю плечових систем до розгрузки (з системою Моллі) для бійців ТРО. Гроші, витрачені вами на сувеніри також підуть сюди ж!


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (95) 62 93 762


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Яворницького, 16