Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка "Квантовий стрибок Шевченка"

Виставка "Квантовий стрибок Шевченка"


Виставка ілюстрацій Олександра Грехова з 7 по 22 березня в Дніпропетровському національному історичному музеї

 

Багато з нас ще зі школи пам’ятає історію про те, як в дитинстві Тарас Шевченко вирушив на пошуки залізних стовпів. Вони підпирають небо та ховають ворота, куди сонце заходить на ніч. За легендою, малий Шевченко так і не дібрався до тих стовпів, бо скільки б він не йшов – відстань між ним та омріяними стовпами лише збільшувалась.

Але уявімо, що Тарас усе-таки дістався до цього таємничого та магічного місця. Що там чекало на нього? Можливо, за залізними стовпами виявився портал для мандрівок у просторі та часі? І саме таким чином Шевченко (як і герой фантастичного серіалу «Квантовий стрибок») отримав можливість переміщатися в тіла інших людей – вигаданих чи реальних, добрих чи злих.

Що б вийшло з цього припущення – можна побачити на виставці ілюстрацій Олександра Грехова з 7 по 22 березня в Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького (проспект Д. Яворницького, 16. Зала №12).

Виставка буде доповнена матеріалами з фондів музею: виданнями "Кобзаря" з трагічною та захопливою історією, нестандартними зображеннями Тараса Григоровича у виданнях минулого, біографічними дослідженнями Д.І. Яворницького, присвяченими постаті Великого Кобзаря.

Організатор виставки: Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Oleksandr Grekhov – ілюстратор, засновник бренду Unicorn & Wine. Співпрацював з Національним музеєм Тараса Шевченка, Національним музеєм мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, благодійним фондом «Таблеточки», Сільпо, OLX, гуманістичним рухом UAnimals, Форумом Видавців, Open Opera Ukraine, Sammy Icon і так далі.


Коли

17–22 Березня, 11:00–16:30.


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 447 70 14 - заказ экскурсий
+380 (67) 211 04 33 - приемная


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Яворницького, 16