Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка «Льодовиковий період: ровесники початку»На виставці представлені більше 200 предметів, що ілюструють історію розвитку нашого краю від давніх часів (680 млн. років тому) і до початку голоцену (сучасна геологічна епоха).

Відвідувач музею побачить морські скам’янілі організми, флору кам’яновугільного періоду, гіпаріонову та мамонтову фауну, а також побут та знаряддя праці первісної людини. До найбільш яскравих експонатів належать череп молодого мамонта Гоші, фрагменти черепів печерних ведмежат, зуб мегалодона тощо.

Створення виставки має на меті: ознайомити відвідувача з природою нашого краю в доісторичний період, з життям, середовищем та умовами мешкання перших людей у плейстоцені. На виставці вперше можна ознайомитися з колекціями закам’янінь та палеонтології, а також палеолітичним зібранням, які здебільшого не входять до постійної експозиції ДНІМ, але зберігаються в його фондах.

Експозиція виставки переслідує також освітню мету – учні шкіл та гімназій зможуть поглибити свої знання щодо біології, історії та географії у веселій та невимушеній формі. Під час екскурсії на дітлахів очікують імпровізовані археологічні розкопки та різноманітні завдання.

Крім того, на виставці буде представлене індіанське тіпі (житло) шайєнів і можна буде поспілкуватись зі «справжнім» індіанцем племені шаєнів. «До чого ж тут індіанці?» – спитаєте ви. А про це ви дізнаєтесь відвідавши цю виставку!

Таке оригінальне спілкування буде можливим 19 листопада з 12:00 до 16:00. Цікаві розповіді про часи, коли по землі ходили мамонти й пещерні ведмеді… Побут, життя та вірування давніх людей на прикладі індіанців, демонстрація їх зброї, одягу та предметів ужитку. Можливість зробити фото в індіанському одязі, поряд з індіанським вождем.

Телефон для довідок 46-34-22. У розкладі можливі зміни. 


Коли

Вт–Нд 11:00–16:45.


Вік

6+


Вартість

Для школярів та студентів: 10 грн
Для дорослих: 20 грн


Телефон

+380 (67) 447 70 14 - заказ экскурсий
+380 (67) 211 04 33 - приемная


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Яворницького, 16