Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День народження ТРЦ «Караван»

День народження ТРЦ «Караван»


Три запальні тижні: ТРЦ «Караван» запрошує святкувати день народження!

 

Що відбувається у ТРЦ «Караван» лише раз на рік? Раз на рік, проте три тижні – з 18 вересня по 2 жовтня? Звичайно ж день народження Каравана! Мерщій святкувати разом з нами, адже кожного нашого гостя чекає шалений драйв! Ми готуємо сюрпризи для всіх гостей: від малечі до дружніх компаній.

З 18 вересня у галереях почнуть працювати інтерактивні сенсорні зони, у яких можна буде поганяти у віртуальний футбол чи зіграти на піаніно, а також ефектні фотозони, щоб ваші селфі стали просто незабутніми.

19 вересня о 18:00 всю молодь на своє шоу запрошує інтернет-сенсація – співачка Джеррі Хейл. Її хіти про білі кроси, «отмєну», що має зробити охорона, бомбу-ракету та чимало інших просто заряджають позитивом! Нумо підспівувати та отримувати автограф на автограф-сесії!

19 вересня, 25 вересня та 2 жовтня на вас чекають танцювальні флешмоби від Un’Ex’Fell  та шоу блискучих фешн-герлз.

25 вересня о 17:00 відвідайте легендарне «Караоке на Майдані» з його зірковим ведучим Ігорем Кондратюком, особливо, якщо ви обожнюєте співати! Нехай про ваш талант дізнаються усі!

2 жовтня о 15:00 – захопливе шоу барабанщиків від RhythmMen! Це буде щось надзвичайне: динамічні ритми під запальні мікси діджея, а музиканти – у неймовірних костюмах зі світлодіодами.

А головне – обов’язково візьміть участь у мега-розіграші авто, що відбудеться 2 жовтня о 16:00! З нагоди свого дня народження ТРЦ «Караван» проводить мега-розіграш, щоб обрати щасливчика, який стане власником елегантного та просторого FIAT TIPO! Але це ще не все! Серед коштовних призів – 3 сертифікати по 20 000 гривень від партнера розіграшу Citrus, сертифікати на 20 000 гривень на шопінг у будівельному гіпермаркеті Олді, сертифікати на 10 000 гривень на шопінг у продуктовому гіпермаркеті Ашан та 10 000 гривень на шопінг у ТРЦ «Караван», щоб придбати те, що впало в око!


Вік

0+


Телефон

+380 (56) 747 99 85
+380 (50) 335 18 65


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Нижньодніпровська, 17

Як дістатися?

Передмістя Дніпропетровська, смт. Ювілейний.

Будь-яким маршрутом в напрямку ж / м Лівобережний-3