Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Добро та щирість завжди перемагають: фестиваль позитиву та талантів в ТРЦ «Караван»

Добро та щирість завжди перемагають: фестиваль позитиву та талантів в ТРЦ «Караван»


Жив собі цілком звичайний чоловік. І все в нього цілком звичайне: зовнішність, професія і справи, але ім’я його знали навіть іншому континенті, довіряли потаємне і мрії і раз на рік чекали у гості. В чому секрет? Сила цієї людини – в доброму імені і справах, якими він так щедро одарював оточуючих. Святий Миколай став відомим і популярним завдячуючи доброму та щирому серцю і ми віримо, якщо зустрітись і об’єднати добро та таланти – можно подалати будь- які негаразди.

Тому вирішили до Дня Святого Миколая зібратись разом в ТРЦ «Караван», щоб поділитись позитивними емоціями та враженнями.

На свято позитиву та талантів чекаємо: творчі колективи та виконавців музичних шкіл №1 та № 7, районної музичної школи смт. Софіївка, комунального закладу "Міський дитячо - молодіжний центр" ДМР, Ансамбль «Радослав»; найкращих учнів школи української культури та мистецтв імені Олеся Гончара; танцюристів дитячого клубу «Родничок».

На на фест завітають виконавці, які надзвичайно готуються та відповідально ставляться до сцени та вашої уваги: танцювальний колектив школи-інтернату для дітей з проблемами зору та вокально-хоровий колектив школи-інтернату для дітей з проблемами зору місті Дніпро.

Але в програмі свята не тільки виступи та змагання талантів: майстер- клас з веселого читання від Центральної дитячої бібліотеки, уроки творчості від комунального закладу "Міський дитячо - молодіжний центр" ДМР, школа всезнайки від репетиторського центру "Логос", а також курс цікаві ремесла, а саме плетіння, виготовлення ляльки - мотанки, малювання, петриківський розпис, створення нагайки та гончарна майстерність.

Дізнатись як обертається гончарне коло, який код до петриківського малюнка, чому ляльку- мотанку вважають найсильнишим оберегом навіть в Африці а також виграти численні призи від партнерів фесту, достатньо прийти до ТРЦ «Караван».

До речі, знаєш шо таке танцювальна анімація, ми і Ольга Китрич покажемо тобі, як розважаються по- справжньому позитивні та щирі люди.

Призи, розіграши, гарний настрій та суперпозитив в компанії крутих анімаційних герої – гарантовано! Зустрічаємось в ТРЦ «Караван»

Коли: 09 грудня з 12:00 до 17:00 годин

Де: ТРЦ «Караван»

Хочеш бути в курсі подій, дізнаватися першим про новини та івенти, підписуйся на наш канал @karavan_trc_dp

Важливо, щоб свято прийшло в кожен будинок, і естафета добра і талантів була перервана. На зібрані під час заходу кошти будуть придбані подарунки для дітей з реабілітаційного центру «Надія».


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Нижньодніпровська, 17

Як дістатися?

Передмістя Дніпропетровська, смт. Ювілейний.

Будь-яким маршрутом в напрямку ж / м Лівобережний-3