Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Етап Кубку України з черлідінгу у ТРЦ "Караван"

Етап Кубку України з черлідінгу у ТРЦ "Караван"


ТРЦ «Караван» проведе у Дніпрі чемпіонат з черлідінгу.


7 квітня в ТРЦ «Караван» пройде етап Кубку України 2019 з черлідінгу.

Черлідінг входить до ТОП-10 світових спортивних трендів. Це дуже видовищний, динамічний, модний вид спорту, що став улюбленим в Україні. Він поєднує в собі елементи шоу, танців, гімнастики, хореографії та акробатики.

Даний захід буде проводитись на території ТРЦ «Караван» спільно зі спортивним клубом "Арена" та Дніпропетровською федерацією черлідінгу і танцювальних груп підтримки спортивних команд. В рамках Всеукраїнського чемпіонату учасники борються за кубок
чемпіона України і за право представляти країну на Чемпіонаті Європи 2019, який буде проходити в Німеччині в цьому році.

7 квітня на локації ТРЦ «Караван» зберуться дитячі, юнацькі і дорослі команди, з різних міст України: Дніпро, Харків, Полтава, Київ, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон та інші.

Сертифіковані судді визначать переможців у таких номінаціях як:

  • Чир — демонстрація елементів спортивної гімнастики, танцювальне перестроювання під музику, дзвінкі гасла, речівки, побудова пірамід.
  • Данс — акцент на хореографії. Оцінюється гнучкість і пластичність виконавців, синхронність, взаємодія один з одним.
  • Груповий стант — це побудова пірамід з стант. У Станті акцент йде на складність заходу та сходу, швидкість виконання елементів, а також баскет тосси - викиди флаєра в повітря.
  • Індивідуальний черлідер — демонстрація лідером команди свого сольного номера.

За словами Директора ТРЦ «Караван» в Дніпрі - Коломієць Тетяни Анатоліївни, рішення провести на своїй локації такий знаковий для України захід, було прийнято в рамках стратегії бренду на підтримку спортивної мотивації серед молоді та активного сімейного дозвілля.


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (56) 747 99 85
+380 (50) 335 18 65


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Нижньодніпровська, 17

Як дістатися?

Передмістя Дніпропетровська, смт. Ювілейний.

Будь-яким маршрутом в напрямку ж / м Лівобережний-3