Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лазертаг арена «U.S. ARENA» у ТРЦ "Караван"

Лазертаг арена «U.S. ARENA» у ТРЦ "Караван"


Лазертаг арена «U.S. ARENA» у ТРЦ "Караван"


Ви в пошуках свіжих і яскравих вражень? Швидше у ТРЦ «Караван»! На 2-му поверсі торгового комплексу біля льодової ковзанки та ресторану «Мелроуз» відкрилася крита Лазертаг арена «U.S. ARENA».

«U.S. ARENA» – це високотехнологічна мілітарі гра в стаціонарно-обладнаній критій арені. Учасники компанії від 2 до 16 гравців потрапляють у лабіринт з інтер'єром у стилі вулиці з популярної комп'ютерної гри Counter-Strike. Імпровізований бій триває 15 хвилин, такий же час виділяється на екіпірування та інструктаж.

Інженерне рішення, а також наявність спецефектів створюють ілюзію реалістичності та надають грі максимальний азарт та драйв: димові машини, звуковий супровід, динамічне освітлення, бази для гравців, контрольні точки, артефакти.

Гра не просто дуже цікава, але абсолютно безпечна. Учасниками лазерних боїв можуть стати навіть діти віком від 5-ти років. Всім гравцям видаються жилети з датчиками та тагер.

Загальні характеристики арени:

  • Площа - 500 м2.
  • Стиль: з'єднані штати роки світової війни.
  • Ефекти: димарі, звук, динамічне освітлення, артефакти, контрольна точка, аптечки, бази, радіація.
  • Безпека: м'яке покриття на підлозі, м'які кути приміщень, захисні бампери на обладнанні, датчик, який не дозволяє стріляти однією рукою, інструктори.
  • Комфорт: простора стилізована кімната інструктажу, он-лайн трансляція ігри на телевізори в відпочинковій зоні, он-лайн статистика гри, кондиціювання, дві роздягальні, туалет, стилізована кімната відпочинку, камери схову, безалкогольний бар, безкоштовна парковка, поряд знаходиться ресторан, додаткові послуги .

Коли

Пн–Чт 12:00–22:00, Пт–Нд 10:00–22:00.


Вік

5+


Вартість

Вартість: 120 грн


Телефон

+380 (56) 747 99 85
+380 (50) 335 18 65


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Нижньодніпровська, 17

Як дістатися?

Передмістя Дніпропетровська, смт. Ювілейний.

Будь-яким маршрутом в напрямку ж / м Лівобережний-3