Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Гала-концерт обласного фестивалю "Дивоцвіт талантів"

Гала-концерт обласного фестивалю "Дивоцвіт талантів"


23 червня гостей та відвідувачів ТРЦ «Караван» очікує дивовижній світ дитячих талантів. Гала-концерт обласного фестивалю "Дивоцвіт талантів".

 

Народні майстри, фольклорні, хореографічні, театральні колективи, поети та виконавці, які представлять всі регіони Дніпропетровщини на головній сцені фестивалю в ТРЦ «Караван».

Кожна громада неповторна, ми готуємось зустріти и продемонструвати колорит, настрій, культурні та історичні особливості всіх дніпрян. Ми прагнемо щоб світ почув особливий голос та гостинність Дніпропетровщини.

В програму свята входять: автентичні інтерактивні майданчики, де представлені народні промисли та вироби майстрів; гала- концерт, який об’єднає виступи артистів громад в форматах вокал, хореографія, акторська майстерність, література та інструментальне мистецтво.

Кожного учасника чекає відзнака за персональний вклад в розбудову культурного середовища області.

Особливим емоційним акцентом на завершення стане флешмоб «Нумо браття, заспіваймо!». Спів козацьких пісень колективами-учасниками фестивалю біля власних презентаційних майданчиків по- черзі створить надзвичайну атмосферу свята та єдності.

Свято відбудеться за ініціативи громадської організації «Жінки плюс» та за підтримки команди ТРЦ «Караван», комунального підприємства «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (56) 747 99 85
+380 (50) 335 18 65


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Нижньодніпровська, 17

Як дістатися?

Передмістя Дніпропетровська, смт. Ювілейний.

Будь-яким маршрутом в напрямку ж / м Лівобережний-3