Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяча субота у книгарні Є. Читання книжечки «Ти будеш моїм другом? »

Дитяча субота у книгарні Є. Читання книжечки «Ти будеш моїм другом? »


Книгарня «Є» запрошує запрошує малюків та їх батьків на читання книжки Керстін Шене та Ніни Гунтесрайнер «Ти будеш моїм другом?» (видавництво «Vivat») та жваве спілкування, яке відбудеться 28 жовтня. 

А ви вже знайомі з Джеком? Як бути, якщо у тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не радують? Відправитися на пошуки справжнього друга! Саме так вирішує зробити пес Джек. Щосили він намагається подружитися з кожним, кого зустрічає, намагаючись стати схожим на них. Яскрава та цікава книга «Ти будеш моїм другом?» Керстін Шене та Ніна Гунтесрайнер про те, як важливо бути собою, адже справжній друг обов'язково знайдеться і буде радий прийняти тебе таким, який ти є.

Книгарня Є запрошує на читання, а точніше слухання, діток від двох рочків, адже якраз у цьому віці малеча починає проявляти цікавість один до одного. Не завжди перші спроби спілкування виявляються вдалими, малюкові поки невідомо, яку реакцію викличуть його дії у його приятеля. Діти ще тільки вчаться враховувати інтереси один одного, поступатися і проявляти співчуття. І така добра та щира книга – одна з цеглинок розуміння такого великого та чудового поняття дружби. Після читання організатори разом з малюками підуть за подіями книжки та допоможуть Джеку перевдягатися у інших тварин. Це гарне тренування пам’яті і просто веселе заняття.

Обов’язкова реєстрація за номером: 093 535 51 76.
 


Вік

2–6


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
пр.Дмитра Яворницького, 55 (вхід з вул. Січових Стрільців)