Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ірина Лазуткіна та Єнотик Бо завітають до Дніпра

Ірина Лазуткіна та Єнотик Бо завітають до Дніпра


У суботу, 2 березня, у книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Глінки, 20) у Дніпрі Ira Lazutkina презентує пригодницьку книжку для дітей «Єнотик Бо і повітряна куля».

 

Ця історія з’явилася із любові авторки до повітроплавного спорту та єнотиків :) Модеруватиме зустріч Богдан Кулик. Початок о 12:00, вхід вільний!

«Навчання у школі пілотів – це шалений драйв, щоразу неповторні враження та пригоди, якими хочеться поділитися. Саме там, серед безлічі повітряних куль, що збираються в небо, починалася історія про єнотика Бо. А зараз маленький повітроплавець із великою мрією вже готовий розповісти найцікавіше про дружбу на землі та під хмарами. Приходьте слухати!», - каже авторка.

Ви колись малювали свою мрію? А от Єнотик Бо, який мріяв навчитися літати на повітряній кулі, її намалював! Велетенську повітряну кулю, якою керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи пробачить єнотикові вчитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Відповіді шукайте в історії про захопливі пригоди повітроплавців «Єнотик Бо і повітряна куля».

Ірина Лазуткіна – журналістка, дитяча письменниця. Закінчила Київський національний університет ім. Б. Грінченка. Навчалася у школі пілотів Київського повітроплавного товариства та була членкинею льотного екіпажу на Чемпіонаті України з повітроплавання. Працювала кореспонденткою на телебаченні і головною редакторкою часопису «Я - повітроплавець». Учасниця поетичних фестивалів «Трипільське коло», «Йогансен fest», «Terra poeticа», «Київські лаври». Фіналістка літературного конкурсу «Dictum». Лауреатка гран-прі фестивалю буктрейлерів «Book fashion» за найкращий сценарій.


Вік

1–5


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Глінки, 20