Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аудіопроєкт "365 казок на ніч"

Аудіопроєкт "365 казок на ніч"


MEGOGO та Український інститут книги продовжують аудіопроєкт "365 казок на ніч".

З’являться нові цикли українських казок про природу, знання та героїв.


Медіасервіс MEGOGO спільно з Українським інститутом книги продовжують створювати аудіоказки в рамках проєкту "365 казок на ніч". Відтак буде представлено три нові цикли з аудіоверсіями казок сучасних українських авторів. Кожен матиме по 20 випусків. 

Відсьогодні усім охочим вже доступний до прослуховування цикл аудіоказок про природу. Це історії, сюжети яких змальовують різноманіття флори і фауни, а також вчать цінувати й оберігати планету. Серед озвучених казок — твори Ольги Купріян, Марії Солтис-Смирнової, Олени Шкаврон, Віталії Савченко, Ольги Полевіної, Наталії Шейн, Еліни Заржицької та Євгенії Пірог. 

Вибрати казки організаторам допомогли психологиня Марина Клімова та Наталія Козар, завідувачка відділу координації культурно-освітніх проєктів Центральної бібліотеки  ім. Т. Г. Шевченка для дітей м.Києва та оглядачка дитячої літератури, а озвучили їх цього разу професійні диктори. 

Нові цикли про знання та героїв поступово з’являтимуться до кінця цього року.

"Перший цикл проєкту вийшов наприкінці минулого року і попри обмежений в часі інтерес до різдвяної тематики став одним із найпопулярніших серед дитячого аудіоконтенту. Тому ми раді представити наступний цикл — про природу. Осінь — час, коли хочеться проводити час із родиною й обговорювати найцікавіші історії. Тому ми продовжуємо створювати аудіоказки спільно з Українським інститутом книги. Завдяки такому партнерству ми хочемо розповісти про різноманіття природи, а також звернути увагу на дбайливе ставлення до неї", – зазначає Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO Audio.

Усі аудіотвори доступні до прослуховування абсолютно безкоштовно. Знайти їх можна у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.

"У сучасному світі для дозвілля дітей створено безліч забавок, а ми в Українському інституті книги дбаємо про те, щоби вони обирали саме літературу. У продовженні проєкту "365 казок на ніч", який ми реалізуємо разом з командою MEGOGO Audio, на наймолодших книголюбів чекають нові історії від сучасних українських письменників. За місяць ми розмістимо ці казки на YouTube-каналі УІК, до кожної казки додамо яскраві анімовані ілюстрації, тексти з правильними наголосами для коректного читання вголос і розвивальні завдання для дітей, розроблені методистом. Усе – щоб вибороти увагу непосидючих читачів і читачок, а їхнім батькам надати зручні матеріали для родинного читання", – коментує координаторка проєкту в УІК Юлія Колісник.

Нагадаємо, минулого року медіасервіс MEGOGO разом із Українським інститутом книги у рамках проєкту "365 казок на ніч" представили новорічні та різдвяні аудіоказки за творами відомих письменників та озвучені українськими зірками. 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро