Міський Палац дітей та юнацтваДніпропетровський міський Палац дітей та юнацтва - багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який об’єднує майже 2000 тисячі вихованців віком від 3 до 21 року.


Історія сьогодення комунального позашкільного навчального закладу міського палацу дітей та юнацтва бере свій початок у 30 роки минулого століття. Восени 1934 року він гостинно відкрив свої двері. Тоді історичний будинок, знаний у місті як «Дом губернатора», защебетав дитячими голосами. 1990 року міський Палац дітей та юнацтва почав сучасну історію свого існування за адресою: вул. Набережна Перемоги, 5. Приміщення міського Палацу дітей та юнацтва – це авторська сучасна архітектурна споруда. Саме в цю схожу на інопланетний корабель будівлю тепер злітається обдарована юнь міста. У затишних кімнатах та просторих залах репетирують, малюють, читають свої вірші юні дніпропетровці.

У Палаці працюють:

  • один колектив, який має звання «Народний художній колектив України»;
  • шість колективів, які мають звання «Зразковий художній колектив України».

Міський Палац дітей та юнацтва проводить велику роботу з організації змістовного дозвілля школярів міста: конкурси, ігрові програми, різні свята, інтелектуальні ігри, екскурсії тощо.


Контакти

+380 (56) 790 18 26
+380 (56) 374 22 26
palace@ua.fm


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Набережна Перемоги, 5