Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Space Week

Space Week


Друзі! Заплануйте собі нічого не планувати на Space Week в жовтні, авжеж, окрім космічних цікавинок від Noosphere!

Буде дуже насичений космотиждень:

  • 4.10 - Ми подаруємо Музей історії Дніпра космічні експонати з історією, покажемо вам як то було.
  • 5.10 - Відбудеться старт онлайн змагань з VEXcode VR Space Maze Challenge, де учасники будуть проходити космічний лабіринт. Реєстрацію буде відкрито 5 жовтня, тому слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці.
  • 6.10 - В Аерокосмічному музею НЦАОМ ім. О. Макарова і онлайн відбудеться вже знайомий багатьом формат - космічні шоти. Ми будемо дивитися уривки з фільмів про космос й обговорюватимемо деталі і реалістичність з експертами. Детальна інформація про космічні шоти та посилання на реєстрації вже на сторінці «Космічні шоти: Наука vs Кінематограф» у Дніпрі .
  • 7-8.10 - 48 годин довгоочікуваного хакатону NASA Space Apps Challenge Dnipro. До речі, у вас ще є можливість долучитись до хакатону!
  • 9.10 - Захист проєктів, що розробили учасники хакатону NASA Space Apps Challenge Dnipro, цікаві задачі, їхнє вирішення і щасливі переможці.
  • 10.10 - Лекція від Конора Ніксона, завідувача лабораторії планетарних систем Центру космічних польотів Годдарда дослідницької лабораторії NASA на тему Погляд на Сонячну систему крізь знімки телескопа James Webb. Лекція і Q&A. Відбудеться онлайн для всієї України, а дніпряни і гості міста зможуть послухати лекцію в улюбленому Planetarium Noosphere Dnipro.

Не проґавте жодної події, бо все космічно цікаво і позагалактично пізнавально.


Вік

6+


Посилання


Адреса

Дніпро