Контактний зоопарк "Жива планета" у парку ГлобиКонтактний зоопарк "Жива планета" у парку Глоби

Запрошуємо вас на екскурсії, які допоможуть відволіктися на кілька годин від тривожних новин, а також подарують вашим дітям приємні емоції та нові знання!

 

Світ тварин залишається багато в чому ще непізнаним і таємничим, і щодня, спілкуючись із нашими вихованцями, ми дізнаємося про них багато нового та цікавого. Одним із основних напрямків роботи нашого зоопарку є просвітницька діяльність. Гостей нашого зоопарку ми поєднуємо в невеликі групи, які зустрічає екскурсовод — провідник у таємничий та загадковий світ живої природи. Він розповість про кожного вихованця і допоможе «доторкнутися» душею до кожної тварини та полюбити їх усім серцем.

За гарним зовнішнім виглядом наших вихованців, їх здоров'ям та веселим грайливим настроєм стоїть велика, копітка щоденна праця співробітників з догляду за тваринами, цих людей недаремно називають «Служниками зоопарку». Вони служать тваринам, роблячи все можливе, щоб жителі нашого зоопарку жили, розвивалися та розмножувалися у комфортних для них умовах.

Наша місія: прищепити любов до навколишньої природи. Виховати чуйне та дбайливе ставлення до всього живого.

Наша мета: Ознайомити наших гостей із різноманітністю світу тварин. Зробити наш світ кращим, а людей - щасливішими і добрішими.

Наше завдання: Оточити турботою кожного вихованця, створити максимально гарні умови утримання відповідно до видових потреб та індивідуальних особливостей кожної тварини.

Наші вихованці були народжені у стінах зоопарку або врятовані від загибелі дикої природи. І ми ставимося до них як до дітей. Ми дуже хочемо, щоб дбайливе та дбайливе ставлення до тварин передалося і вам, наші дорогі відвідувачі! Запрошуємо всіх на захоплюючу екскурсію у супроводі фахівців-біологів, які познайомлять вас із цим тендітним, прекрасним та таємничим світом тварин. Отримайте свою порцію любові та натхнення під час спілкування з нашими вихованцями!

 

У парку Глоби, з боку Центрального ринку "Озерка" щоденно.
Коли

Пн–Нд 10:00–21:00.


Вік

0+


Вартість

квиток: 190 грн
При покупці одночасно двох квитків, вартість кожного: 180 грн
При покупці одночасно трьох квитків і більше, вартість кожного: 170 грн
для дітей, на зріст до одного метра: Безкоштовно
для колективних груп, від 10 осіб та більше, діє пільгова ціна квитка : 140 грн


Телефон

+38 (95) 23 44 321


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Дмитра Яворницького, 95