Контактний зоопаркКонтактний зоопарк – це захоплююча та пізнавальна подорож у світ тварин, повна приємних відкриттів, нових знайомств та несподіваних зустрічей


Ми відкриємо перед Вами всі загадки наших вихованців, познайомимо з біологічними особливостями видів, розповімо про місце існування особин, надамо можливість поторкатися мешканців зоопарку і дізнатися про них багато цікавого. До вашої уваги представлена ​​велика колекція тварин: від звичних вам з дитинства до найекзотичніших представників фауни:

Африканські карликові їжачки, цукрові літаючі поссуми, камерунські карликові козенята, цікаві сурикати, бешкетні ігрунки, шкодливі єноти, м'якотіла черепаха, ігуани, пітони, гекони та інші представники рептилій, а також різноманітні породи всіма улюблених кроликів і собаки ці та інші мешканці виставки подарують вам лише позитивні емоції та яскраві враження!

При створенні зворушливого зоопарку найважливішим завданням була організація освітньої та освітньої роботи для відвідувачів. Професійні екскурсоводи нашого зоопарку із задоволенням розкажуть гостям цікаві факти про вихованців, познайомлять із різноманітністю тваринного світу. Розмови та екскурсії супроводжуються показом, можливістю доторкнутися до приручених тварин, що викликає захоплення у відвідувачів незалежно від рівня підготовки та віку.

Ми не ставимо вікових рамок та обмежень на відвідування. Відвідини Зворушливого зоопарку, розраховані на допитливий та допитливий розум, будуть цікаві дорослим, підліткам та дітям.

Приходьте і відкрийте для себе "зворушливу" різноманітність тваринного світу!

У парку Глоби, з боку Центрального ринку "Озерка" щоденно.

Час роботи з 10:00 до 21:00.
Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Вартість квитка: 110 грн
При покупці одночасно двох квитків, вартість кожного: 100 грн
При покупці одночасно трьох квитків і більше, вартість кожного: 90 грн
Детям до трех лет: Безкоштовно


Телефон

+38 (95) 23 44 321


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Карла Маркса, 95