День Народження з пейнтбольним клубом «AGRESSOR»Хочеш оригінально відсвяткувати свій день народження у Дніпропетровську?


Щороку Ви ставите собі питання «Як і де відсвяткувати свій день народження або день народження своїх дітей чи інших близьких Вам людей?» до того ж відсвяткувати так, щоб було цікаво, незвично і гості залишилися задоволені, причому бажано, щоб свято обійшлося не дорого і запам'яталося надовго!

З кожним роком все більшою популярністю користується активний відпочинок із сім'єю та друзями. Найзабутніші враження залишають екстремальні ігри в ПЕЙНТБОЛ та ЛАЗЕРТАГ!

Святкування дня народження з пейнтбольним клубом «Агресор» - це: організація днів народжень для дорослих та дітей від 2-х осіб!

11 причин відсвяткувати день народження у нас!

  • активний та спортивний відпочинок на свіжому повітрі
  • надання зон відпочинку (освітлена альтанка, мангал, чайники, електрика)
  • організація харчування (фуршет, шашлик, солдатська каша з тушонкою, кава-брейк, печінкова картопля, суп та ін.)
  • можливість використання польової кухні
  • індивідуальний квест-сценарій з аніматорами
  • фото та відео зйомка
  • надання звукового супроводу
  • можливість придбання подарункового сертифікату
  • унікальні фото біля військової техніки (Танк НІ-1)

Батьки святкують, діти бавляться!

Навіщо після гри в пейнтбол їхати до кафе чи ресторану, якщо у Вашому розпорядженні альтанка з мангалом на весь день! Поки діти чи друзі грають, Ви приготуєте на мангалі багато різноманітних страв, що значно дешевше та смачніше, ніж замовляти їжу в ресторані, а головне сам процес власного приготування принесе масу задоволення!

Пейнтбол та Лазертаг це дорого?

Недоступність пейнтболу – це стереотип! Вже 10 років вартість гри в пейнтбол не зросла ні на копійку, навпаки, вона дешевшає.

Пейнтбол та Лазертаг у порівнянні з іншими екстремальними видами відпочинку – найдоступніший спосіб для святкування!

Пейнтбол – це безпечно?

Завдяки спеціальному екіпіруванню та підвищеним вимогам до гри, пейнтбол знаходиться в десятці найбезпечніших видів спорту. Багато хто цікавиться: "Пейнтбол - це боляче?" Попадання кульки відчутно, але якби це було дуже боляче, діти та дівчата так не рвалися б грати. Відчуття, які відчуває гравець при попаданні кульки та надають азарт грі. Пейнтбол тим і популярний, що при величезному сплеску адреналіну ви почуваєтеся цілком у безпеці. До того ж, у пейнтбольному клубі «Агресор» видаються спеціальні захисні жилети для дітей та дівчат, тому поза сумнівом пейнтбол – це один із найбезпечніших екстремальних видів спорту.

День народження зі смаком екстріму!

Святкуй активно та спортивно!


Коли

Пн–Нд 09:00–20:00.


Вік

3+


Телефон

+380 (67) 543 89 26
+380 (56) 716 68 17
+380 (50) 917 61 68
+380 (67) 440 66 06


Посилання


Адреса

Дніпро
ул. Набережная Заводская, 53

Як дістатися?

На метро (вихід на поспекті Свободи), трамвай №19, маршрутки №121, №122, №156, №95, №39, №9 та будь-які маршрутки, які їдуть на Вітрило. Їхати автомобілем, вказати в навігаторі Ганні Барвінок, 26.