Центр раннього розвитку. Англомовні дитячі садиЦентр раннього розвитку. Англомовні дитячі сади


Перша Дитяча Академія - це національна мережа кращих центрів раннього розвитку в Україні, це особливий світ, в якому кожен день дитина відчуває себе розумним, сміливим і реалізованим!

Основні цілі Академії повного дня:

 • створення сприятливих і комфортних умов для фізичного, розумового, емоційного і морального розвитку дитини;
 • максимальне розкриття можливостей і здібностей дітей;
 • повне оволодіння дитиною системою знань про природу, людину і в цілому про суспільство.

Програми Першої Дитячої Академії.

В Академії існує 4 англомовні програми, які, відповідно до віку, ваш малюк зможе поетапно вивчити.

«Життя в долонях» або «Life in Our Hands» - основний розвиває англомовний курс з використанням найсучасніших інтерактивних технологій навчання, призначений для вирішення основних завдань ефективного та всебічного розвитку дитини.

Результатом навчання дитини за цим курсом буде вміння легко розмовляти англійською мовою. Уроки і спосіб навчання побудовані таким чином, що дитина з легкістю звикає до англомовному середовищі навчання. У цікавій та доступній формі ваш всезнайка познайомиться з історією, географією, музикою, літературою, математикою, астрономією та іншими областями знань. Він буде осягати різноманітні аспекти людської діяльності і навколишнього нас світу англійською мовою. Це допоможе йому без зусиль використовувати цю мову в побуті. Ваша дитина швидко почне освоювати живу іноземну мову, як рідну через спілкування поступово поповнюючи свій словниковий і понятійний запас, на слух запам'ятовуючи правильний порядок слів у реченні.

Заняття для вікової групи 1-3 роки триває 1 годину. Заняття для вікової групи 3 до 8 років триває 2 години.

«Pingus English» - ефективний допоміжний курс до основної програми «Життя в долонях» для дітей від 3,5 до 7 років.

Головна мета курсу - відпрацювання лексики та розвиток активного словникового запасу у вашої дитини. Всі матеріали і викладання виключно англійською мовою. Під час заняття використовуються мультимедійні засоби навчання, дидактичні картки, рольові ігри. Вашій дитині сподобаються веселі й захоплюючі мультфільми та пісні. Вони прості і інтуїтивно зрозумілі.

English Box - допоміжний англомовний музичний курс, тривалістю 2 роки, для дітей від 1 до 3,5 років.

Основними цілями курсу є розробка англомовної артикуляції у вашого малюка, а також нарощування його пасивного словникового і понятійного запасу. Курс побудований на музиці і ритмі, завдяки чому ваша дитина вчиться володіти своїм тілом і емоціями. Заняття допоможуть розвинути творчі здібності вашого малюка, навчать його виражати себе за допомогою голосу і рухів. Разом з розвитком почуття ритму і гармонії будуть розвиватися лінгвістичні навики вашої крихти.

«TheatreStudio» - англомовний театральний курс для дітей 5-8 років, в рамках якого ваша дитина буде знайомитися з кращими книгами світу для дітей англійською мовою.

Основна мета театральної студії - розвиток правої півкулі мозку вашої дитини, яке відповідає за творчість. Заняття в студії компенсують недолік такого розвитку в традиційному навчанні дитячого садка і школи. Ваш початківець драматург буде розвивати свій рівень володіння англійською мовою завдяки участі в театральних постановках, знайомлячись з вмістом книг, обговорюючи малюнки з іншими дітьми (тільки англійською мовою!), Беручи участь у розподілі ролей, дивлячись навчальні відео за твором, вивчаючи пісні англійською мовою.

«Підготовка до школи» - в Академії існує програма підготовки до школи, за допомогою якої ваша дитина успішно пройде тестування при вступі до школи і з легкістю почне навчання в першому класі.

«Підготовка до школи + Англійська»

Англійська, німецька, китайська мови

«BabyStart» (1-2 роки) - розвиваючі заняття для малюків

Пісочна терапія-можливість вираження свого внутрішнього світу, розвитку впевненості в собі

Малювання, творчість

Багаторівнева програма музичного розвитку і навчання дітей-розвиток музичних здібностей дітей, вокальних навичок

Танцювальна студія-сучасний естрадний танець, Хіп-Хоп, Модерн, Контемп

Тхеквондо- система духовного загартування і техніка самооборони без зброї

Шахи

На базі Центру раннього розвитку Перша Дитяча Академія відкрито два англомовних дитячих садки, які розташовані за адресами:

 • вулиця Виконкомівська, 12 А
 • вулиця Дарвіна, 22.

Три дні на тиждень, в понеділок, у вівторок і в середу, малюки з ранку і до вечора знаходяться виключно в англомовному середовищі, педагоги-вихователі протягом усього дня спілкуються з дітьми тільки англійською мовою, в четвер - на українській мові, в п'ятницю - російською мовою.

Дитячий садок в Першій Дитячої Академії можна назвати унікальним у своєму роді. Крім того, що дитина протягом усього дня знаходиться в повній безпеці, що вкрай важливо для всіх батьків, він проводить свій час максимально цікаво, пізнавально і ефективно. П'ять днів на тиждень малюк занурений в найцікавіші розвиваючі заняття, здійснює відкриття та проводить різноманітні експерименти, їсть тільки здорову та корисну їжу і багато займається спортом! На дітей чекають розвиваючі, тематичні, творчі, спортивні заняття спрямовані на розвиток інтелекту, уяви, дрібної і великої моторики. Під час занять в дітях розвивають логічне і критичне мислення, фантазію, здатність вивчати англійську мову.

Програма цього дошкільного закладу поєднує в собі все те, що потрібно маленьким, дуже допитливим, непосидючим, творчим, але разом з тим вже таким самостійним дітям: безпека, комфортну і затишну обстановку, спілкування, високопрофесійний підхід до навчання і виховання.

Освітні програми в дитячих садах:

 • «Життя в долонях» - призначена для вирішення основних завдань ефективного та всебічного розвитку дитини
 • «Pingus English» - курси розмовної англійської
 • «TheatreStudio» - англомовна театральна студія
 • "Підготовка до школи"
 • Пісочна терапія-можливість вираження свого внутрішнього світу, розвитку впевненості в собі
 • Малювання, творчість
 • Багаторівнева програма музичного розвитку і навчання дітей-розвиток музичних здібностей дітей, вокальних навичок
 • Танцювальна студія-сучасний естрадний танець, Хіп-Хоп, Модерн, Контемп
 • Тхеквондо- система духовного загартування і техніка самооборони без зброї
 • Шахи
 • Логопед

Якщо ви хочете щоб ваш малюк був по-справжньому фізично здоровим і інтелектуально розвиненим дитиною, засипав і прокидався з посмішкою, з цікавістю спілкувався з однолітками і педагогами, із задоволенням йшов в садок - приводите його в Першу Дитячу Академію! Подаруйте вашій дитині радість, а собі спокій!

В сад приймаються діти від 2 років до 7 років.


Коли

Пн–Пт 08:00–19:00.


Вік

1–8


Вартість

разове відвідування: 400 грн


Телефон

+380 (67) 355 35 51
+380 (96) 300 38 86
+380 (66) 195 23 20


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Дарвіна, 22; вул. Виконкомівська 12А