Заняття по Капоейра в Shalom BabyРодинний клуб Shalom Baby запрошує дітей від 6-13 років на заняття капоейра Капоейра - бути невловимим як повітря

 

Хочете доторкнутися до серця ритму, потанцювати з вітром, набути навичок справжньої дружби, стати благородним воїном і просто хорошу фігуру і унікальну фізичну підготовку?

Уроки капоейра не схожі ні на що - вони легені, приємні, веселі і цікаві. Танець капоейра миттєво вихвачує тебе з істеричної метушні буднів і відносить в інший світ - говорять, це місце радості, в якому зустрічаються і дружать душі бійців.

Капоейра - це надзвичайне поєднання бойового мистецтва, музики, акробатики, танцю, ритму і гри, що зародилося в XV столітті в Бразилії. Гра - ось, ніж саме є Капоейра, зберігаючи при цьому всю серйозність бойового мистецтва. У крузі суперники змагаються не в кількості завданих ударів, не намагаються нокаутувати один одного, а прагнуть переграти опонента, демонструючи красиву, витончену техніку. Кожен знаходить в капоейрі щось своє.

Капоейра розвиває в дитяті упевненість, учить його дисципліні, терпінню, позитивному відношенню до інших дітей, дозволяє звикнути до взаємодії один з одним усередині групи і знайти нових друзів.  Капоейра для дитяти або підлітка - це феноменальний спосіб його комплексного розвитку.  

Заняття проходят в групі.

 


Коли

Пн–Вт 09:00–20:00, Ср 09:00–19:00, Чт–Пт 09:00–20:00, Сб 09:00–19:00.


Вік

6–12


Вартість

Заняття: 250 грн (подробиці уточнюйте по телефону)


Телефон

+380 (67) 671 14 00


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Шолом-Алейхема, 4/26