Живопис і творчість в Shalom baby

Живопис і творчість в Shalom baby


Shalom baby запрошує на курси "Живопис для дітей"

 

Батьки розуміють, важливість в розвитку дитяти з раннього віку, адже він, як губка, вбирає все довкола.

Необхідно щепити інтерес до прекрасного і розвивати творчі уміння.

Курси малювання для дітей включають всіляку художню техніку, роботу з різними матеріалами.

Програма молодших груп для дітей 2-4 і 5-7 років: грунтується на поетапному вивченні основ образотворчого мистецтва, уроки малювання для дітей дають розуміння кольору, форми, об'єму і композиції. У легенях і цікавих вправах дитя зможе проявити себе.

Программа середньої групи для дітей 8, 9, 10,11 років: розрахована на поступове знайомство з академічними основами образотворчого мистецтва (робота з натурою). Ширше використовуються нестандартна техніка зображення і матеріали.

Для дітей 12-13 років: Це уроки живопису і малюнка, на яких дитя зможе зрозуміти і відчути специфіку академічного малювання, розвивати творчі здібності і пізнання в різних стилях і напрямах живопису і малюнка. У програмі вивчення основ живопису, малюнка, композиції. Від елементарних основ до малювання з натури. Заняття будуть корисні для абітурієнтів по напрямах творчих професій — дизайн, моделювання одягу і інших спеціальностей.

Які знання і навики ваше дитя отримає виучуючись на курсах малювання:  Знайомство з художніми матеріалами і технікою. Розвиток композиційного бачення, кольоровій гармонії. Оволодіння поетапность виконання роботи. Знайомство з теорією образотворчого мистецтва (основи композиції, кольорознавства, історії мистецтва). Розвиток асоціативно-образного і просторового мислення.

Напрями і матеріали:  

  • живопис (акварель, гуаш);
  • графіка (пастель, туш, воскові олівці, олівці);
  • пап'є-маше, художнє конструювання, орігамі;
  • скульптура (пластилін, тісто).

Коли

Пн 17:00–19:00, Ср 17:00–19:00.


Вік

2–15


Вартість

Пробне заняття: 150 грн (Подробиці уточнюйте по телефону)


Телефон

+380 (67) 671 14 00


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Шолом-Алейхема, 4/26