Підготовка до школи українською мовою «Рідна мова»

Підготовка до школи українською мовою «Рідна мова»


Ґрунтовна, комплексна, всебічна підготовка до школи українською мовою – це насамперед запорука системних знань, що поглибить та збагатить природні здібності Вашої дитини до мов.

 

Курс із 8-ми занять містить:

  • Розвиток українського мовлення засобами знайомства з народною та авторської казкою, цікавими героями, сучасними книжками.
  • Знайомство з традиціями та святами свого народу – історія та сучасність.
  • Комплексний експрес-курс по підготовки до школи на підставі власного досвіду та вже набутих знань старших дошкільників.

 Діти з огляду на свій вік – вирізняються неабиякою гнучкістю, вони всотують інформацію з усіх можливих джерел, що сприяє вдосконаленню набутих знань, гармонійному та всебічному розвитку. Власне, і навчання українською мовою ми впроваджуємо не статично, а одразу в декількох напрямах, долаючи мовленнєвий бар’єр, тобто почув – зрозумів.

Втілювати задум нашого освітнього центру буде не просто лінгвіст, а людина – виплекана теренами Дніпра, носій мови, якому попри двомовність нашого  міста вдалося зберегти мовленнєву автентику, світоглядне розуміння якого йде крізь призму йому рідної української мови, якісної, грамотної, розмаїтої.

Багатомовність суспільства – вже буденність.

Тож очевидне пожвавлення довкола опанування різних мов. Українська не лишилася осторонь. Погодьтесь, хто з нас не чудувався, почувши її звучання!

Запрошуємо Ваших діток навчатися спілкуватися рідною мовою.

Через сайт: https://aist.dp.ua/usluga/pidgotovka-do-shkoli-ukrayinskoyu-movoyu-ridna-mova/


Коли

Пн–Сб 09:00–19:00.


Вік

5–7


Телефон

+380 (67) 727 74 35


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Глінки, 2