Заняття для дітей до 1 року "Повзунки"

Заняття для дітей до 1 року "Повзунки"


Заняття для дітей до 1 року "Повзунки"


Розвиваючі заняття для дітей віком до 1 року це:

Організована діяльність, де мама і малюк грають і пізнають, дивуються, досліджують і радіють – разои:

  1. Обов'язкова частина. Комплекс фізичних вправ для задоволення потреб Вашого малюка у руховій активності, удосконалення його вміння переміщатися у просторі.
  2. Новинки. На занятті з'являються перші ритуали, впізнавання яких через деякий час приноситиме задоволення Вашому малюку і викликатиме почуття гордості у мами. Знайомство з різними предметами та їх особливостями (такими різними на дотик, запах, колір, смак) дарує нескінченне море вражень.
  3. Родзинка. Музичний супровід – флейта (альт та сопрано). Під ніжні, тихі звуки цього духового інструменту будь-яка діяльність для Вашої дитини стане живою, захоплюючою і легкою.

Переваги дитячих занять у Центрі “Лелека”.

Обговоренню питань, що хвилюють вас, відводиться окремий час. Педагоги Центру "Лелека" - це не тільки досвідчені фахівці, але і мами з позитивним досвідом народження та виховання власних діток. Ви матимете можливість поділитися своїми труднощами та радощами, розкрити хитрощі батьківських секретів, зрозуміти, що з актуальними питаннями (прикорм, горщик, сон…) стикаються багато матусь, та просто поспілкуватися з компетентними фахівцями та отримати необхідну Вам підтримку.

Детальніше: http://aist.dp.ua/usluga/razvivayushie-zanyatiya-dlya-detej-polzunki/


Коли

Пн–Сб 09:00–19:00.


Вік

0–1


Телефон

+380 (67) 727 74 35


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Глінки, 2