Музей цікавої науки SmartZoneЗасіб від нудьги - музей цікавої науки


Вивчати фізику, логіку, механіку і багато іншого в ігровій формі пропонують вам творці Музею цікавої науки в Дніпрі - SmartZone. Прийшовши сюди разом з дитиною, навіть дорослі мають можливість зануритися в світ дива і чарів і на якусь мить повернутися в дитинство. Все можна чіпати і рухати, проводити досліди та експерименти, вирішувати головоломки і відчувати себе першовідкривачем і винахідником. Хіба це не варто спробувати? Музей цікавої науки - це перша сходинка в успішне майбутнє вашої дитини. Те, що дитина побачила і випробував в музеї науки, стане мотивацією для подальшого просування по шляху пізнання.

Програми розраховані на всі вікові категорії: для дітей від 3 до 6 років - ігрова програма, для більш старших - знайомство зі світом науки, не залишать байдужими і екскурсії для дорослих.

Для школярів тут пропонують групове відвідування в будні дні. Для груп від 15 осіб діє спеціальна ціна. Також вам готові допомогти в організації транспорту. Для бронювання часу екскурсії обов'язково зателефонуйте завчасно.

Провести випускний вечір в Музеї цікавої науки - не проблема. Розумний свято в стилі квесту, інтерактивні конкурси та пізнавальні ігри, а також кімната для чаепітея - чекають вас.

Відмітна особливість цього Музею - експозиція 3D-ілюзій, де зникають кордони між реальністю і уявою. А ще цікавіше вони виглядають, коли ви стаєте їх учасником!

У Музеї цікавої науки є кімната для проведення дитячого дня народження. Тут можна не тільки з розумом провести час, а й відсвяткувати День народження вашої дитини. Найцікавіше хімічне шоу, найпозитивніші аніматори в Дніпрі, і, звичайно, творчі майстер-класи!
Час роботи

Пн–Нд 11:00–19:00.


Квитки

При сімейному відвідуванні вартість квитка з людини: 120 грн (для сім'ї або групи 3-4 людини)
При груповому відвідуванні вартість квитка з людини: 80 грн (для груп від 15 осіб)


Контакти

+380 (96) 716 90 90
+380 (66) 716 90 90
+380 (63) 716 90 90
info@smartzone.dp.ua


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Січеславська Набережна, 33

Як дістатися?

Музей знаходиться в приміщенні готелю "Дніпропетровськ"