Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Співанкограй" онлайн. Презентація альбому дитячих пісень

"Співанкограй" онлайн. Презентація альбому дитячих пісень


26 грудня 2020 року, напередодні новорічних свят, відбудеться новорічна онлайн-презентація альбому дитячих пісень «Співанкограй». 

 

Масштабом на всю Україну, та, може, й на весь світ. Альбом створений спеціально для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до всіх основних свят, які відзначають у школах і дитсадках!

 

Про проєкт

Українські музиканти та продюсери об'єдналися в новому пісенному проекті заради створення музичного альбому «Співанкограй» для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Альбом містить десять синглів, записаних дитячим вокально-хореографічним ансамблем «Зернятко» в колабораціях з відомими українськими виконавцями. Також альбом включає фонограми-«мінусівки» для виконання цих пісень на уроках музики або святах.

 

Проект було втілено впродовж літа та осені 2020-го року за підтримки Українського культурного фонду. У підготовці альбому взяла участь ціла низка українських митців: крім власне команди проекту до роботи долучилися відомі українські співаки, виконавці-інструменталісти, педагоги з вокалу, студійні продюсери та звукорежисери.
 

На цьому сайті можна прослухати та безкоштовно завантажити самі пісні, їхні фонограми-"мінусівки", а також клавіри для інструментального акомпанементу та тексти до кожної.

Команда проекту щиро вдячна всім за підтримку та сподівається, що пісні альбому стануть у нагоді багатьом українцям: вихователям, вчителям, музичним працівникам i, звісно ж, дітлахам та їхнім родинам!

 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (93) 767 03 20


Посилання


Адреса

Дніпро
онлайн