Taucer. Сучасний освітній простір

Taucer. Сучасний освітній простір


Гімназія TAUCER - заміський навчальний комплекс, створений для комфорту та реалізації дитячого потенціалу.

Мета – надати учням не лише академічні знання, але й розкрити особистість кожної дитини, використовуючи новітні технології та інтерактивні засоби навчання. 

Нашою освітньою філософією є тьюторський підхід. Ми знаємо, що кожна дитина має унікальні здібності, таланти та інтереси, які можна розкрити та розвинути. Наша команда тьюторів працює з кожним учнем індивідуально, створюючи сприятливу атмосферу для навчання та особистісного зростання.


САДОК

Програма садочка базується на сучасних педагогічних та психологічних принципах, які допомагають дитині розкрити свою особистість. Ми створюємо окремий підхід, враховуючи унікальні здібності, інтереси та можливості дошкільнят.

PRESCHOOL

Основною метою PreSchool є психологічна та емоційна підготовка до школи в м’якому форматі. Ми створити середовище, в якому діти отримають позитивний досвід навчання та soft skills, які будуть їм в пригоді при вступі та навчанні в школі. Програма направлена на комплексну підготовку до школи. Діти охоплюють широкий спектр академічних предметів, розвиваючих занять та соціально-емоційних активностей, які допомагають набути навички та знання, необхідні для подальшого успішного навчання в школі. По формату заняття нагадують шкільні уроки, проте коротші – 30-35 хвилин з довшими перервами між ними. Програма створена таким чином, щоб поєднувати гру і продуктивну підготовку до школи. 

ГІМНАЗІЯ

Ми прагнемо підготувати наших учнів до успішного майбутнього, тому наша місія – навчити дитину мислити, приймати рішення, формувати думку та самостійно вирішувати життєві задачі. Наше унікальне навчальне середовище сприяє гармонійному розвитку кожної сфери життя – інтелектуальної, фізичної, соціальної та емоційної. 


Заходи організатора

Літній табір під Києвом

9 Червня - 17 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Контакти

+380 (97) 555 52 57
+380 (98) 811 39 98
taucer.space@icloud.com


Посилання


Адреса

Київська область
с.Горбовичі, Киевская область, Украина вул, Заповідна,1

Як дістатися?

Ми знаходимось в заповідній зоні, серед мальовничої природи в 15 км від Києва, за адресою: с. Горбовичі, вул. Заповідна, 1